Přeskočit na obsah
TailHarbor
← Zpět do výsledků
Dostupné

Adoptujte Adoptiepagina

European Shorthair · Mužský · Kotě · 2 měsíce

Překlad bude brzy k dispozici.

Ik ben een kleine ontdekkingsprins met een groot hart. Alles om mij heen vind ik interessant en ik ontdek de wereld helemaal op mijn eigen tempo. Rennen, spelen, klimmen… ik geniet volop van de vrijheid om overal op avontuur te gaan. Vanaf het moment dat ik kon lopen, maak ik al vrolijke sprongetjes van plezier – dat is echt mijn ding! En naast al dat ontdekken ben ik ook een enorme knuffelaar. Als je mij oppakt of lekker met mij knuffelt, begin ik meteen tevreden te spinnen. Met mijn lieve oogjes weet ik iedereen om mijn pootje te winden. Mijn dagen hebben een heerlijk ritme: spelen, eten, knuffelen en slapen – en dan gewoon weer opnieuw. Als ik wakker word, wil ik eerst even lekker mijn energie kwijt met spelen voordat ik aan eten denk. Daarna is het weer tijd voor gezelligheid en rust. Ik ben een makkelijk en sociaal kitten. Ik groei op met een hond en andere katten en dat vind ik alleen maar leuk en interessant. Ook kinderen ben ik gewend, dus daar kan ik prima mee overweg. Nieuwe mensen vind ik soms nog een beetje spannend als ze me optillen, maar ik laat me al snel lekker verwennen met knuffels. Wat voor mij echt belangrijk is, is dat ik samen mag blijven met mijn broer Sproet. Wij zijn samen opgegroeid en hebben alles samen ontdekt. We spelen, slapen en eten samen en zijn echt onafscheidelijk. We zijn elkaars maatje, steun en toeverlaat. Samen het leven ontdekken is gewoon het allerleukst. Mijn ideale thuis? Een plek waar ik samen met Sproet verder mag opgroeien, spelen en de wereld kan blijven ontdekken. Een huis vol gezelligheid, waar ik mijn energie kwijt kan én lekker kan knuffelen. Denk jij dat jij ons dat warme thuis kunt geven? Dan kunnen wij niet wachten om samen bij jou op avontuur te gaan Wil jij mij binnenkort een huisje bieden? Vul dan hieronder het intake formulier in, dan kan er snel een eerste ontmoeting ingepland worden. Voor je een kat in huis haalt zijn wij benieuwd of je weet wat er allemaal bij komt kijken. Lees je in door middel van deze LICG huisdierenbijsluiter. Heb je daarna nog vragen? Wij beantwoorden ze graag.

Velikost
Střední
Věk
Kotě · 2 měsíce
Umístění
🇳🇱Nizozemsko
Záchranářské středisko
ROZE Eindhoven
Pečuje o něj ROZE Eindhoven · NizozemskoEuropean Shorthair

Zobrazeno před 2 týdny

Můžete také zajímat

Více podobných zvířat

Cersei,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Cersei

European Shorthair

Neznámo
Lamar,  puppy European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Lamar

European Shorthair

4 měsíceNeznámo
Uzzo,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Uzzo

European Shorthair

Neznámo

Více od ROZE Eindhoven

Adoptiepagina, male young mixed breed for adoption at ROZE Eindhoven

Adoptiepagina

1 rokMužský
Adoptiepagina, male puppy Akita for adoption at ROZE Eindhoven

Adoptiepagina

Akita · střední

11 měsíceMužský
Adoptiepagina, female young mixed breed for adoption at ROZE Eindhoven

Adoptiepagina

2 rokyŽenský