Přeskočit na obsah
TailHarbor
← Zpět do výsledků
Pravděpodobně přijaté

Adoptujte Arco

Golden Retriever · Mužský · Dospělý · 6 roky

Arco je 6letý, kastrovaný mužský pes, který je přátelský všem a všemu. Je také velmi sociální při kontaktu s dalšími zvířaty. Má mírnou problém s ochranou zásob potravin kolem jiných psovi. Proto bychom chtěli, aby měl jednozemní prostor bez jiných psovi. Tento problém neukazuje u lidí. Arco rád se tiskne a tráví čas se svými lidmi. Kdo by chtěl Arco dát nový domov?

Přečíst původní (de)

Arco ist ein 6 Jahre alter, kastrierter Rüde der sich bei uns zu allem und jedem freundlich zeigt. Im Kontakt mit Artgenossen zeigt er sich ebenfalls sehr sozial. Er hat eine leichte Ressourcenthematik mit Futter bei Artgenossen. Deswegen wünsche wir uns für ihn einen Einzelplatz ohne weitere Hunde. Bei Menschen zeigt er diese Problematik nicht. Arco liebt es zu kuschen und Zeit mit seinen Menschen zu verbringen. Wer möchte Arco ein neues zu Hause schenken?

Velikost
Věk
Dospělý · 6 roky
Umístění
🇩🇪Německo
Záchranářské středisko
Tierfreunde im Fläming e.V.
Pečuje o něj Tierfreunde im Fläming e.V. · NěmeckoGolden Retriever

Zobrazeno minulý měsíc

Můžete také zajímat

Více podobných zvířat

Zona, female senior Golden Retriever for adoption at Arme Hundeseelen, Năsăud

Zona

Golden Retriever

11 rokyŽenský
Comune di Quarto, FULVO CHIARO male senior Golden Retriever for adoption at Canile Re.Ca.No, Giugliano

Comune di Quarto

Golden Retriever · velký

8 rokyMužský
Bran, male Golden Retriever for adoption at Hundehilfe Motril, St. Gallen

Bran

Golden Retriever

Mužský

Více od Tierfreunde im Fläming e.V.

Shiva, female 3yo Mixed Breed for adoption at Tierfreunde im Fläming e.V.

Shiva

Kříženec

3 rokyŽenský
Pomelo, male young Mixed Breed for adoption at Tierfreunde im Fläming e.V.

Pomelo

Kříženec

1 rokMužský
Boletus, male 4yo Mixed Breed for adoption at Tierfreunde im Fläming e.V.

Boletus

Kříženec

4 rokyMužský