Přeskočit na obsah
TailHarbor
← Zpět do výsledků
Dostupné

Adoptujte Darwin &amp

European Shorthair · Ženský

Darwin a Dakota jsou dva neoddělitelní bratrští psi, kteří musí být umístěni společně. Jsou velmi přátelští a mazliví, hledají domov, kde budou přijati v bezpečném prostředí s alespoň velkou chráněnou terasou a spoustou pozornosti.

Přečíst původní (fr)

Darwin & Dakota sont 2 frères et soeurs inséparables et à placer impérativement ensemble. Très gentils et câlins, ils recherchent un foyer pouvant les accueillir dans un environnement sécure, au minimum avec grande terrasse protégée et avec beaucoup de présence.

Velikost
Věk
Umístění
🇨🇭Švýcarsko
Záchranářské středisko
SPA du Haut-Léman
Pečuje o něj SPA du Haut-Léman · ŠvýcarskoEuropean Shorthair

Zobrazeno včera

Můžete také zajímat

Více podobných zvířat

Cersei,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Cersei

European Shorthair

Neznámo
Lamar,  puppy European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Lamar

European Shorthair

4 měsíceNeznámo
Uzzo,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Uzzo

European Shorthair

Neznámo

Více od SPA du Haut-Léman

Capuchina, female young mixed breed for adoption at SPA du Haut-Léman

Capuchina

1 rokŽenský
Casper, tigré blanc. male 5yo European Shorthair for adoption at SPA du Haut-Léman

Casper

European Shorthair

5 rokyMužský
Bagheera, noire female 3yo European Shorthair for adoption at SPA du Haut-Léman

Bagheera

European Shorthair

3 rokyŽenský