Přeskočit na obsah
TailHarbor
← Zpět do výsledků
Nepotvrzeno od 9. října 2026

Adoptujte Edhel

German Shepherd · Ženský · Dospělý · 5 roky

Edhel byla nalezena na ulici a přivezena do útulku. Je to velmi silná fenka. Edhel je aktivní a živá. Proto potřebuje absolutně dům s zahradou, protože nemá ráda být zavřená. Edhel se musí cítit svobodná, aby mohla být se svou rodinou a potřebuje hodně pohybu. Při hře je někdy také hrubá a neukázněná. Je to stále poslušná a dobrosrdečná fenka, která se konečně chce najít svou rodinu. Všechna zvířata jsou očkována a mají pas, pokud máte zájem, napište Pfotenhilfe

Přečíst původní (de)

Edhel wurde auf der Straße gefunden und ins Refugium gebracht. Sie ist eine sehr starke Hündin. Edhel ist aktiv und lebhaft. Daher benötigt sie unbedingt ein Haus mit Garten, denn sie mag es nicht eingesperrt zu sein. Edhel muss sich frei fühlen mit ihrer Familie sein und braucht viel Bewegung. Im Spiel ist sie manchmal auch grob und ungestüm. Sie ist dennoch ein gehorsamer und gutmütiger Hund, der endlich seine Familie finden soll. alle Tiere sind geimpft und haben einen Pass, bei Interesse Mail an Pfotenhilfe

Velikost
—
Věk
Dospělý · 5 roky
Umístění
🇩🇪Německo
Záchranářské středisko
Notfellchen Rumänien e.V.
Pečuje o něj Notfellchen Rumänien e.V. · NěmeckoGerman Shepherd →

Zobrazeno minulý měsíc

Můžete také zajímat

Více podobných zvířat

Riha, female 6yo German Shepherd for adoption at SPA du Ramier (Montauban), Montauban

Riha

German Shepherd

6 rokyŽenský
Aîka, female 6yo German Shepherd for adoption at SPA du Ramier (Montauban), Montauban

Aîka

German Shepherd

6 rokyŽenský
Sally, female 3yo German Shepherd for adoption at SPA du Ramier (Montauban), Montauban

Sally

German Shepherd

3 rokyŽenský

Více od Notfellchen Rumänien e.V.

Balu, male 3yo Labrador Retriever for adoption at Notfellchen Rumänien e.V.

Balu

Labrador Retriever

3 rokyMužský
Nako, male young Mixed Breed for adoption at Notfellchen Rumänien e.V.

Nako

Kříženec · střední

2 rokyMužský
Arlo, male 3yo Mixed Breed for adoption at Notfellchen Rumänien e.V.

Arlo

Kříženec · malé

3 rokyMužský