Přeskočit na obsah
TailHarbor
← Zpět do výsledků
Dostupné

Adoptujte JULIETTE

European Shorthair · Ženský · Dospělý · 5 roky

Zanechaná: 23/01/2026 Rasa: Evropský Pohlaví: Samice Mikročip: 947000000785394 Narozena: 23/05/2021 Země: Belgie V útulku od: 23/01/2026 JULIETTE je nádherná evropská kočka, která hledá přivítající domov. Tato klidná a nezávislá samice si užívá osamělost a dobře se vede s jinými kočkami. Je zdržovaná a potřebuje prostor s zahradou, kde se může rozvinout, protože nikdy nebydlela v apartmánu. Její chování vůči dětem, psům a při přepravě ještě není známo. Čeká na trpělivou a laskavou rodinu, která jí dá nový život. Adopce je možná pouze s "povolením k držbě zvířete". Pro více informací kontaktujte nás VÝHRADNĚ telefonicky na 02 204 49 50.

Přečíst původní (fr)

Statut : Abandonné Race : Européen Sexe : Femelle Puce électronique : 947000000785394Né : 23/05/2021 Pays : Belgique Au refuge depuis : 23/01/2026 JULIETTE est une charmante chatte Européenne à la recherche d'un foyer accueillant.Cette femelle calme et indépendante apprécie la solitude et s'entend bien avec ses congénères félins.Elle est craintive et nécessite un espace avec un jardin où elle pourra s'épanouir, car elle n'a jamais vécu en appartement.Son comportement avec les enfants, les chiens et lors des transports reste à découvrir.Elle attend une famille patiente et aimante pour lui offrir une nouvelle vie.Adoption possible uniquement avec un ''permis de détention d'un animal''.Pour plus de renseignements, merci de nous contacter UNIQUEMENT par téléphone au 02 204 49 50.

Velikost
Věk
Dospělý · 5 roky
Umístění
🇧🇪Brussels
Záchranářské středisko
Help Animals
Pečuje o něj Help Animals · BrusselsEuropean Shorthair

Zobrazeno před 3 měsíci

Můžete také zajímat

Více podobných zvířat

Cersei,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Cersei

European Shorthair

Neznámo
Lamar,  puppy European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Lamar

European Shorthair

4 měsíceNeznámo
Uzzo,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Uzzo

European Shorthair

Neznámo

Více od Help Animals

CHARLOTTE, female senior mixed breed for adoption at Help Animals, Brussels

CHARLOTTE

9 rokyŽenský
VICTOR, male senior mixed breed for adoption at Help Animals, Brussels

VICTOR

10 rokyMužský
JUSTINE, female senior mixed breed for adoption at Help Animals, Brussels

JUSTINE

9 rokyŽenský