Přeskočit na obsah
TailHarbor
← Zpět do výsledků
Dostupné

Adoptujte Nala (réservée)

Labrador Retriever · Ženský · Dospělý · 5 roky

Nala je milá labradorská směska. Je velmi mazlivá a přítulná, vždy chce být blízko lidí. Má dobré základy v tréninku, které bude třeba pokračovat pozitivním posilováním, protože je velmi motivovaná jídlem. Je hravá, ale také si užívá klidné chvíle na škrábání. Může žít s ohleduplnými dětmi buď v domě nebo bytě bez problémů. Nicméně může potřebovat pomoc při socializaci s jinými psy, protože se s nimi příliš dobře nesnáší. Nemůže být ubytována s kočkami.

Přečíst původní (fr)

Nala est une adorable croisé labrador. Elle se montre très proche de l'humain et très câline. Une vrai petit pot de colle ! Elle a une bonne base en éducation qu'il faudra continuer de travailler en positif, surtout que Nala est très réceptive à la friandise. Elle est joueuse mais elle aime ses temps de gratouilles au calme. Elle pourra vivre avec des enfants respectueux, en maison ou appartement sans problème. Il faudra l'aider avec ses congénères ou des ententes ne sont pas les plus joyeuses. Elle ne pourra pas vivre avec des chats.

Velikost
Věk
Dospělý · 5 roky
Umístění
🇫🇷De Marsan
Záchranářské středisko
SPA Mont-de-Marsan
Pečuje o něj SPA Mont-de-Marsan · De MarsanLabrador Retriever

Zobrazeno dnes

Můžete také zajímat

Více podobných zvířat

Naya, female senior Labrador Retriever for adoption at Refuge Les Amis des Bêtes

Naya

Labrador Retriever · extra velký

9 rokyŽenský
Dunaj, male 7yo Labrador Retriever for adoption at Schronisko Choszczno

Dunaj

Labrador Retriever · střední

7 rokyMužský
Goku, male Labrador Retriever for adoption at Protectora por los pelos

Goku

Labrador Retriever

Mužský

Více od SPA Mont-de-Marsan

Romy, female young Mixed Breed for adoption at SPA Mont-de-Marsan, De Marsan

Romy

Kříženec

1 rokŽenský
PABLO, male 6yo Mixed Breed for adoption at SPA Mont-de-Marsan, De Marsan

PABLO

Kříženec

6 rokyMužský
Sofia, female 5yo mixed breed for adoption at SPA Mont-de-Marsan, De Marsan

Sofia

5 rokyŽenský