Přeskočit na obsah
TailHarbor
← Zpět do výsledků
Dostupné

Adoptujte XANEL

Pit Bull Terrier · Ženský · Dospělý · 4 roky

Přišel jsem do útulku jako toulavé zvíře, postrádající domov a rodinu, která mě má ráda. Do útulku jsem přišel 2024-11-02.

Přečíst původní (es)

Vine al centro como abandonada, echo de menos el tener un hogar y una familia que me quiera. Llegué al Centro de Acogida el día 02/11/2024

Velikost
Střední
Věk
Dospělý · 4 roky
Umístění
🇪🇸Španělsko
Záchranářské středisko
Centro de Acogida de Animales de Logroño
Pečuje o něj Centro de Acogida de Animales de Logroño · ŠpanělskoPit Bull Terrier

Zobrazeno dnes

Můžete také zajímat

Více podobných zvířat

SULTAN, male young Pit Bull Terrier for adoption at Centro de Acogida de Animales de Logroño

SULTAN

Pit Bull Terrier · střední

2 rokyMužský
ATHILA, male Pit Bull Terrier for adoption at CIMPA Alcalá de Henares

ATHILA

Pit Bull Terrier · střední

Mužský
Trufa,  Pit Bull Terrier for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Trufa

Pit Bull Terrier

Neznámo

Více od Centro de Acogida de Animales de Logroño

ESMERALDA, female puppy European Shorthair for adoption at Centro de Acogida de Animales de Logroño

ESMERALDA

European Shorthair · střední

KotěŽenský
NINO, male senior European Shorthair for adoption at Centro de Acogida de Animales de Logroño

NINO

European Shorthair · velký

9 rokyMužský
PANTERA, male young European Shorthair for adoption at Centro de Acogida de Animales de Logroño

PANTERA

European Shorthair · střední

1 rokMužský