Ohita sisältö
TailHarbor
← Takaisin tuloksiin
Vapaana

Adoptoi Josie

Mixed Breed Cat · Nainen · Kissapupsi · 3 kuukautta

Josie on palannut sijaiskodista, jossa hän oli sisarustensa ja äitinsä kanssa. Sijaisperhe kertoo, että he ovat rakastavia pentuja, jotka ovat tottuneet myös lapsiin. He ovat aktiivisia ja pitävät leikkimisestä. He etsivät kotiin, jossa on mahdollisuus mennä ulos.

Lue alkuperäinen (da)

Josie er kommet retur fra pleje, hvor hun har været med sine søskende og mor. Plejefamilien fortæller at det er nogle kærlige killinger, som også har været vandt til børn. De er aktive og vil gerne lege. De søger hjem med mulighed for at komme ud.

Koko
Ikä
Kissapupsi · 3 kuukautta
Sijainti
🇩🇰Kattens Vaern
Hoitola
Kattens Vaern
Hoitoon otettu Kattens Vaern · Kattens VaernMixed Breed Cat

Listattu eilen

Voit myös pitää kiinnostavana

Lisää samanlaisia eläimiä

Degenhardt, male senior Mixed Breed Cat for adoption at Tierheim Leipzig, Leipzig

Degenhardt

Mixed Breed Cat · suuri

10 vuottaMies
Perwoll, female senior Mixed Breed Cat for adoption at Tierheim Leipzig, Leipzig

Perwoll

Mixed Breed Cat

17 vuottaNainen
Adelheid, female senior Mixed Breed Cat for adoption at Tierheim Leipzig, Leipzig

Adelheid

Mixed Breed Cat

12 vuottaNainen

Lisää täältä Kattens Vaern

Aktiveringsfodring, male senior Mixed Breed for adoption at Kattens Vaern, Kattens Vaern

Aktiveringsfodring

Rasvahybridi · keskikokoinen

9 vuottaMies
Drægtighed og fødsel, female young Mixed Breed for adoption at Kattens Vaern, Kattens Vaern

Drægtighed og fødsel

Rasvahybridi

2 vuottaNainen
Flåter og katte, female 6yo Mixed Breed for adoption at Kattens Vaern, Kattens Vaern

Flåter og katte

Rasvahybridi

6 vuottaNainen