Ohita sisältö
TailHarbor
← Takaisin tuloksiin
Vapaana

Adoptoi Patch

Jack Russell Terrier · Mies · Iäkäs · 11 vuotta

Valitettavasti Patchesin omistaja kuoli matkalla Patchesin kanssa, koko kokemus oli traumaattinen Patchesille ja hän näytti pelkoagressiota ihmisiä kohtaan, olemme työskennelleet hänen kanssaan joka päivä ja hän on tehnyt merkittävää edistystä. Mutta hän on hyvin itsenäinen ja hän ei pidä omasta tilastaan, kaikki on hänen ehdot tarkoituksessaan, mutta hänellä on muutos mielikuvitusta ja hän tulee ylös nauttimaan ystävällisyydestä, se on niin erittäin palkitsevaa nähdä kuinka pitkälle hän on edennyt ja hän parantuu joka päivä ihmisten kanssa, hän vain tarvitsee omaa ihmistään nyt. Valitettavasti Patchesillä on kohtauksia, ja hän tarvitsee erityisen henkilön, joka ymmärtää tämän. Jos haluat adoptoida Patchesin, ota yhteyttä meihin, kiitos.

Lue alkuperäinen (en)

Sadly Patches owner died while out on a walk with patch, the whole experience traumatised patch and he was showing fear aggression towards people, we have been working with him everyday and he has made a massive improvement. But he is very independent and does like his own space everything is on his terms, but he does have a change of heart and comes up for a cuddle its so very rewarding seeing how far he has come and he is improving everyday with people he just needs his own human now. Sadly Patch does have seizures, and will need a very special person whom understands this. If you’re interested in adopting patch please contact us thank you.

Koko
Keskikokoinen
Ikä
Iäkäs · 11 vuotta
Sijainti
🇬🇧Rochford
Hoitola
Jack Russell Terrier Rescue UK
Hoitoon otettu Jack Russell Terrier Rescue UK · RochfordJack Russell Terrier

Listattu 2 kuukautta sitten

Voit myös pitää kiinnostavana

Lisää samanlaisia eläimiä

Jack, male Jack Russell Terrier for adoption at Jack Russell Terrier Rescue UK, Rochford

Jack

Jack Russell Terrier

Mies
Mr Pickles, male Jack Russell Terrier for adoption at Jack Russell Terrier Rescue UK, Rochford

Mr Pickles

Jack Russell Terrier · pieni

Mies
Georgie, male puppy Jack Russell Terrier for adoption at Jack Russell Terrier Rescue UK, Rochford

Georgie

Jack Russell Terrier · pieni

2 kuukauttaMies