Przejdź do treści
TailHarbor
← Wróć do wyników
Dostępny

Adoptuj Eros

German Shepherd · Męskie · Dorosły · 4 lata

Eros mieszkał przez wiele lat w ogrodzie zasłanym śmieciem, razem z dwoma innymi psami. Jedzenie i woda nie były zawsze dostępne, a on musiał walczyć o przetrwanie. Pewnego dnia doszło do zabezpieczenia przez władze, a Eros został przyjęty w Schronisku Audacce. Po długim procesie sądowym jest teraz bezpieczny, opiekowany i gotowy poznać, jak wygląda prawdziwy dom. Samiec, mieszanka ras chińsko-niemieckiej Urodzony w lutym 2016 roku Umowy: nie nadaje się do towarzystwa innych psów (zwłaszcza samców niekastrowanych), nie testowany z kotami, akceptuje dzieci szanującego się Idealne miejsce zamieszkania: dom z podwórzem Eros jest łakomym psem, który wreszcie docenia dobre posiłki po długim okresie braku jedzenia. Jest czysty i szanujący, dobrze chodzi na smyczy, uwielbia zabawę w podaj. Mimo swojego wieku jest aktywny i cieszy się dobrymi chwilami. Eros szuka: Prezentującej się, cierpliwej i wyrozumiałej rodziny Dom z podwórzem Brak innych psów w domu Adopcja – Jak się zgłosić? Wypełnij formularz tutaj: Zespół skontaktuje się z Tobą, aby ustalić termin spotkania Spotkanie odbywa się na miejscu w schronisku w Barcelonnette (04) Nie ma możliwości rezerwacji zdalnej ani carpoolingu: wizyta osobista jest obowiązkowa (Barcelonnette, 04). Psy są adoptowalne w całej Francji. Wszystkie psy są identyfikowane, zaszczepione, wysterylizowane, odrobaczone i mogą być adoptowane z zaświadczeniem zdrowotnym. Zapewniony jest dwutygodniowy okres próby dla łagodnej adopcji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Warunki adopcji:

Czytaj oryginał (fr)

Éros a vécu de longues années dans un jardin jonché de déchets, aux côtés de deux autres chiens. La nourriture et l’eau n’étaient pas toujours disponibles, et il a dû se battre pour survivre. Un jour, une saisie a eu lieu, et Éros a été pris en charge par le Refuge Audacce. Après une procédure judiciaire longue, il est aujourd’hui en sécurité, soigné, et prêt à découvrir ce qu’est un vrai foyer. Mâle, croisé berger allemand Né en février 2016 Ententes : pas OK chiens (surtout mâles non castrés), pas testé chats, OK enfants respectueux Lieu de vie idéal : maison avec jardin Éros est un chien gourmand, qui apprécie enfin les bons repas après avoir manqué. Il est propre et respectueux, marche bien en laisse et adore jouer à la balle. Actif malgré son âge, il aime profiter des bons moments. Éros recherche : Une famille présente, patiente et compréhensive Une maison avec jardin Pas d’autres chiens au foyer Adoption – Comment faire ? Remplissez le formulaire ici : L’équipe vous contacte pour échanger et fixer un RDV La rencontre se fait sur place, au refuge à Barcelonnette (04) Pas de réservation à distance ni de covoiturage : la venue sur place est obligatoire (Barcelonnette, 04). Les chiens sont adoptables dans toute la France. Tous les chiens sont identifiés, vaccinés, stérilisés, déparasités et adoptables avec certificat de bonne santé. Une période d’essai de 2 semaines est prévue pour une adoption en douceur. Infos et renseignements au 06 79 51 21 28 Modalités d'adoption :

Rozmiar
Duży
Wiek
Dorosły · 4 lata
Lokalizacja
🇫🇷Paris
Schronisko
30 Millions d'Amis
Opiekuje się nim 30 Millions d'Amis · ParisGerman Shepherd

Zarejestrowane 3 miesiące temu

Możesz też polubić

Więcej podobnych zwierząt

ARES &#8211, schwarz male 3yo German Shepherd for adoption at Aargauischer Tierschutzverein ATs, Zug (Allenwinden & Neuheim)

ARES &#8211

German Shepherd · średni

3 lataMęskie
Prada, female 5yo German Shepherd for adoption at Leicester Animal Rescue

Prada

German Shepherd

5 lataŻynkie
NINJA, male senior German Shepherd for adoption at Bouguenais), Nantes

NINJA

German Shepherd

8 lataMęskie

Więcej z 30 Millions d'Amis

Ulysse, male 4yo Chihuahua for adoption at 30 Millions d'Amis, Paris

Ulysse

Chihuahua · mniejszy

4 lataMęskie
Triska, female puppy mixed breed for adoption at 30 Millions d'Amis, Paris

Triska

3 miesiąceŻynkie
Bleuenn, female puppy Siamese for adoption at 30 Millions d'Amis, Paris

Bleuenn

Siamese · mniejszy

3 miesiąceŻynkie