Przejdź do treści
TailHarbor
← Wróć do wyników
Dostępny

Adoptuj Heidi

European Shorthair · Żynkie

Psst... hej. Hej, no dołóż się tutaj. Tutaj pod stołem czy myślisz, że stół mówi do ciebie?!. O, jesteś tu. Cześć, nazywam się Heidi, i przepraszam, że musisz tak bardzo się pochylać, ale naprawdę nie lubię być podnoszona. Oprócz tego jest to bezpieczniejsze, bo ukrywam się przed Peterem - on zbyt blisko dla mojego komfortu. Lepiej odkrywam świat samodzielnie, ponieważ uwielbiam odkrywanie nowych rzeczy, jestem bardzo ciekawa i wiem jak działa kocia łapa... albo tomcat'a, co bym powiedziała. Ten kot potrzebuje dostępu na dwór.

Czytaj oryginał (de)

Psst… hey. Hey du da, ja, komm mal hier runter. Hier, unterm Tisch oder denkst du, der Tisch redet mit dir?! Ah, da bist du. Hallo, Heidi mein Name und entschuldige, dass du dich so weit bücken musst, aber ich mag es gar nicht, hochgenommen zu werden. Außerdem ist es so sicherer, denn ich verstecke mich vor Peter – der rückt mir echt zu sehr auf den Pelz. Ich will lieber selbst die Welt erkunden, entdecke nämlich gerne neue Dinge, bin ziemlich neugierig und weiß, wie der Hase läuft… oder der Kater. Ich mag Menschen übrigens sehr, Menschen passen immer, da schmuse ich dich nach meinem Freigang

Rozmiar
Wiek
Lokalizacja
🇩🇪Rüdersdorf bei Berlin
Schronisko
Meine Katzenstation
Opiekuje się nim Meine Katzenstation · Rüdersdorf bei BerlinEuropean Shorthair

Zarejestrowane 2 miesiące temu

Możesz też polubić

Więcej podobnych zwierząt

Cersei,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Cersei

European Shorthair

Nieznane
Lamar,  puppy European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Lamar

European Shorthair

4 miesiąceNieznane
Uzzo,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Uzzo

European Shorthair

Nieznane

Więcej z Meine Katzenstation

Putzi, male European Shorthair for adoption at Meine Katzenstation, Rüdersdorf bei Berlin

Putzi

European Shorthair

Męskie
Rosi, female European Shorthair for adoption at Meine Katzenstation, Rüdersdorf bei Berlin

Rosi

European Shorthair

Żynkie
Annie, female European Shorthair for adoption at Meine Katzenstation, Rüdersdorf bei Berlin

Annie

European Shorthair · mały

Żynkie