Sari la conținut
TailHarbor
← Înapoi la rezultate
Disponibil

Adoptă Mamour

European Shorthair · Masculin · Vârstnic · 12 ani

Mamour este un "mic tânăr" care a avut un început dificil! Serge l-a îngrijit după ce a fost lovit de o mașină. Apoi am găsit proprietarii lui. După un an, i-au abandonat pentru că "marca". A ajuns la unul dintre voluntari... care a încercat să-i găsească o familie... am luat asta ca un semn din destin, Mamour era destinat să trăiască cu noi!

Citire originală (fr)

Mamour est un « petit jeune » qui a eu un début de vie chahuté ! Serge l'a d'abord pris en charge alors qu'il venait d'être percuté par une voiture. Nous avons ensuite retrouvé ses maîtres. Un an plus tard, ils l'ont abandonné parce qu'il « marquait ». Il s'est retrouvé chez une de nos bénévoles ... qui a tenté de lui trouver une famille ... nous avons pris cela comme un signe du destin, Mamour devait vivre chez nous !

Mărime
Vârstă
Vârstnic · 12 ani
Locație
🇧🇪Chièvres
Scriitor
Les Petits Vieux ASBL
Îngrijit de Les Petits Vieux ASBL · ChièvresEuropean Shorthair

Listat acum 3 luni

Poți să îți dorești și alții

Alte animale similare

Milla, Miro, Nayla und Eloi, getiegert und schwarz  European Shorthair for adoption at Tierheim Wuppertal, Wuppertal

Milla, Miro, Nayla und Eloi

European Shorthair

Necunoscut
Hexe, schwarz female senior European Shorthair for adoption at Tierheim Wuppertal, Wuppertal

Hexe

European Shorthair

19 aniFeminin
Biene + Maja, getigert female European Shorthair for adoption at Tierheim Wuppertal, Wuppertal

Biene + Maja

European Shorthair · mare

Feminin

Mai multe din Les Petits Vieux ASBL

Léopold, noir male senior mixed breed for adoption at Les Petits Vieux ASBL, Chièvres

Léopold

10 aniMasculin
Philippe, blanc male senior mixed breed for adoption at Les Petits Vieux ASBL, Chièvres

Philippe

10 aniMasculin