Sari la conținut
TailHarbor
← Înapoi la rezultate
Disponibil

Adoptă Minka

European Shorthair · Necunoscut

Animalul de adoptat Minka nu este un pisică încrezătoare. Trebuie să lucrezi cu ea și să câștigi încrederea ei, iar acest lucru nu va fi realizat în câteva săptămâni, ci va dura luni, probabil chiar ani. Dar nu am considera că este fără speranță... Minka, Luna și Garfield ar trebui reînhați împreună, dacă este posibil, deoarece cei trei sunt neseparați. Info Născut: Primăvara 2023 Culoare: tabby Rasa: DSH Sex: femeie / sterilizată FIV / FeLV:

Citire originală (de)

VermittlungstierMinka ist keine zutrauliche Katze. Man muss mit ihr arbeiten und ihr Vertrauen gewinnen und das wird auch nicht in wenigen Wochen erreicht werden können, sondern wird Monate evtl. auch Jahre dauern. Aber wir würden es nicht als aussichtslos einschätzen… Minka, Luna und Garfield sollen möglichst gemeinsam vermittelt werden, da die drei unzertrennlich sind. Infos Geboren: Frühjahr 2023 Farbe: getigert Rasse: EKH Geschlecht: w / kastriert FIV / FeLV: negativ

Mărime
—
Vârstă
—
Locație
🇩🇪Halver
Scriitor
Tierschutzverein Halver
Îngrijit de Tierschutzverein Halver · HalverEuropean Shorthair →

Listat acum 4 luni

Poți să îți dorești și alții

Alte animale similare

Scratchy, male young European Shorthair for adoption at Tierheim u. Tierschutzverein Kreis Ahrweiler e.V. / Tierheim Remagen., Remagen

Scratchy

European Shorthair

2 aniMasculin
Cinder, female young European Shorthair for adoption at Tierheim u. Tierschutzverein Kreis Ahrweiler e.V. / Tierheim Remagen., Remagen

Cinder

European Shorthair

2 aniFeminin
Mimi, female 3yo European Shorthair for adoption at Tierheim u. Tierschutzverein Kreis Ahrweiler e.V. / Tierheim Remagen., Remagen

Mimi

European Shorthair

3 aniFeminin

Mai multe din Tierschutzverein Halver

Enid, schwarz  senior European Shorthair for adoption at Tierschutzverein Halver, Halver

Enid

European Shorthair

16 aniNecunoscut
Garfield, rot  European Shorthair for adoption at Tierschutzverein Halver, Halver

Garfield

European Shorthair

Necunoscut
Luna, dreifarbig  European Shorthair for adoption at Tierschutzverein Halver, Halver

Luna

European Shorthair

Necunoscut