Spring til indhold
TailHarbor
← Tilbage til resultater
Tilgængelig

Adopter Angel

Shiba Inu · Kvinde · Voksen · 4 år

Oversættelse på vej.

Ras: Shiba Inu Leeftijd: 03-06-2022 Kan met andere honden: ja, graag te plaatsen bij een sociale hond Kan met katten: ? Kan op een appartement: ja, mits een tuin Kan met kinderen: nee Angel is samen met drie andere hondjes in beslag genomen wegens verwaarlozing op een helaas gekend adres. Het heeft langer geduurd voordat Angel vrijgegeven kon worden voor adoptie. Ze is bang, heeft meer tijd nodig om mensen te leren kennen en kan zichzelf beschermen wanneer je te snel over haar grenzen gaat. Daarom zal ze veel tijd nodig hebben om haar nieuwe baasje(s) te leren vertrouwen. Angel begint haar vaste verzorgers, haar aandachtspersoon en de routine van het asiel steeds beter te kennen. Inmiddels komt ze paté eten, is ze blijer wanneer je langs haar kennel of weide loopt en iets tegen haar zegt, en laat ze zich af en toe heel voorzichtig kriebelen. Voorheen vluchtte ze vooral en bleef ze op afstand. Gezien de omstandigheden bij haar vorige eigenaars kunnen wij ons moeilijk voorstellen dat Angel veel (positief) contact met mensen heeft gehad. Hoe win je Angel haar vertrouwen? Met héél veel tijd en geduld. Lekkere paté helpt haar zich beter te voelen bij mensen, maar dat betekent niet dat ze zich meteen laat aaien wanneer ze het lekkers komt eten. Haar toekomstige adoptanten zullen er rekening mee moeten houden dat ze meerdere keren naar het asiel zullen moeten komen om Angel haar vertrouwen te winnen. Een andere stabiele hond kan zeker een goed voorbeeld zijn. Dit kan vooraf uitgetest worden. Op dit moment is Angel echter loops, waardoor we haar niet kunnen uittesten met (intacte) reuen. We verwachten dat Angel zich beter zal gaan voelen bij haar eigen mensen, maar bezoek zal ze niet ontspannen ontvangen. Een aparte, rustige ruimte voor Angel is daarom een goed idee. Voor deze dame zoeken we een klein gezin. Een huis met een tuin is belangrijk, want wandelen aan de riem is voor haar niet gekend en zal nog een traject zijn. Een druk sociaal leven is voor Angel te stressvol. We zoeken mensen die haar karakter en situatie begrijpen, respecteren en haar de tijd geven om alles op haar eigen tempo te verwerken. Voor Angel zoeken we dus een huis met een tuin. Een andere sociale hond is gewenst, zodat ze zich aan die hond kan optrekken. Heb je interesse in Angel? Vul dan onze vragenlijst in via onze website of stuur een mailtje naar .

Størrelse
Lille
Alder
Voksen · 4 år
Placering
🇧🇪Genk
Asiel
Dierenasiel Genk
Omsorgsfuldt af Dierenasiel Genk · GenkShiba Inu

Listet i dag

Du måske også vil elske

Flere lignende dyr

PIXEL, male 6yo Shiba Inu for adoption at SPA Gennevilliers (Grammont), Gennevilliers

PIXEL

Shiba Inu

6 årMand
Jane, female 7yo Shiba Inu for adoption at SPA Compiègne, Compiègne

Jane

Shiba Inu

7 årKvinde
Joyce, female 7yo Shiba Inu for adoption at SPA Compiègne, Compiègne

Joyce

Shiba Inu

7 årKvinde

Flere fra Dierenasiel Genk

Katten, female puppy Mixed Breed for adoption at Dierenasiel Genk, Genk

Katten

Krydsede raser · stor

4 månederKvinde
Honden, female Mixed Breed for adoption at Dierenasiel Genk, Genk

Honden

Krydsede raser

Kvinde
Kenzo, male senior Beagle for adoption at Dierenasiel Genk, Genk

Kenzo

Beagle

12 årMand