Zum Inhalt springen
TailHarbor
← Zurück zu den Ergebnissen
Verfügbar

Kiki & Coco adoptieren

Mixed Breed Cat · Unbekannt · Kätzchen · 4 Monate

Übersetzung folgt in Kürze.

Wij zijn twee kittens die als zwervertjes in het asiel zijn beland, samen met onze broertjes. Ondertussen zijn we al aardig op weg om echte huiskatten te worden! ❤️ Wij beginnen al goed los te komen en ontdekken steeds meer dat mensen eigenlijk best leuk kunnen zijn. Het verdere werk laten we met plezier over aan ons toekomstige personeel 😉. Jullie mogen ons vertrouwen verder opbouwen, ons verwennen en ervoor zorgen dat we uitgroeien tot twee gelukkige katjes. En wil je onze hartjes écht snel veroveren? Natvoer! 🍗 Daar zijn wij héél gevoelig voor. 😋 Wij vertrekken per twee naar ons forever home, want samen voelen we ons veilig en genieten we volop van elkaars gezelschap. Lekker samen spelen, ravotten en daarna gezellig tegen elkaar aan kruipen… beter kunnen wij het niet bedenken. 🥰 Wij zijn steriel, gechipt, gevaccineerd, ontwormd en ontvlooid. Zie jij ons al samen rondhuppelen in jouw huis? 🐱🐱 Stel je dan kandidaat via bovenstaande knop of stuur een mailtje naar katten. be met wat meer informatie over onze toekomstige thuissituatie. Graag ook je naam, telefoonnummer en adres vermelden.

Größe
Alter
Kätzchen · 4 Monate
Standort
🇧🇪Ninove
Tierheim
Dierenasiel Ninove
Betreut von Dierenasiel Ninove · NinoveMixed Breed Cat

Eingestellt heute

Das könnte dir auch gefallen

Weitere ähnliche Tiere

Tetley, male young Mixed Breed Cat for adoption at Mansfield Cat Rescue

Tetley

Mixed Breed Cat

1 JahrMännlich
Dougie, male Mixed Breed Cat for adoption at Mansfield Cat Rescue

Dougie

Mixed Breed Cat

Männlich
Isadora, female puppy Mixed Breed Cat for adoption at Mansfield Cat Rescue

Isadora

Mixed Breed Cat

6 MonateWeiblich

Mehr aus Dierenasiel Ninove

Mira,  3yo Mixed Breed Cat for adoption at Dierenasiel Ninove, Ninove

Mira

Mixed Breed Cat · groß

3 JahreUnbekannt
Fenna,  young Mixed Breed Cat for adoption at Dierenasiel Ninove, Ninove

Fenna

Mixed Breed Cat

2 JahreUnbekannt
Ginger,  puppy Mixed Breed Cat for adoption at Dierenasiel Ninove, Ninove

Ginger

Mixed Breed Cat

KätzchenUnbekannt