Πήγαινε στο περιεχόμενο
TailHarbor
← Επιστροφή στα αποτελέσματα
Διαθέσιμο

Υιοθετήστε τον/την Allergiekater Tom sucht ruhiges Zuhause

European Shorthair · Αρσενικό · Πουλιά · Η ηλικία δεν είναι γνωστή

Η μετάφραση έρχεται σύντομα.

Tom ist seit Juni 2026 bei uns im Tierheim. Aus der – Allergiker – kuschelbedürftig – Freigänger – eher Einzelprinz

Μέγεθος
Ηλικία
Πουλιά · Η ηλικία δεν είναι γνωστή
Τοποθεσία
🇩🇪Oldenburg
Φιλοξενεί
Tierheim Oldenburg
Φροντισμένο από Tierheim Oldenburg · OldenburgEuropean Shorthair

Καταχωρημένα προηγούμενη εβδομάδα

Ίσως σας αρέσουν επίσης

Περισσότερα παρόμοια ζώα

Brisa, female young European Shorthair for adoption at Fundación El Arca de Noé, Madrid

Brisa

European Shorthair

1 έτοςΘηλυκό
KK26P2 - Puck, female European Shorthair for adoption at Dierenbescherming Mechelen, Mechelen

KK26P2 - Puck

European Shorthair

2 μήνεςΘηλυκό
KK26P2 - pebbles, male European Shorthair for adoption at Dierenbescherming Mechelen, Mechelen

KK26P2 - pebbles

European Shorthair

2 μήνεςΑρσενικό

Περισσότερα από Tierheim Oldenburg

Bunter Taubenmix sucht neues Zuhause,  young mixed breed for adoption at Tierheim Oldenburg, Oldenburg

Bunter Taubenmix sucht neues Zuhause

1 έτοςΆγνωστο
Stabheuschrecken suchen neues Zuhause,  puppy mixed breed for adoption at Tierheim Oldenburg, Oldenburg

Stabheuschrecken suchen neues Zuhause

ΠαιδίΆγνωστο
Daniela, female puppy mixed breed for adoption at Tierheim Oldenburg, Oldenburg

Daniela

ΠαιδίΘηλυκό