Πήγαινε στο περιεχόμενο
TailHarbor
← Επιστροφή στα αποτελέσματα
Πιθανόν υιοθετημένο

Υιοθετήστε τον/την Gabi

European Shorthair · Άγνωστο

Η μετάφραση έρχεται σύντομα.

Start / Tiere / Katzen / Katze / GabiGabi18.06.2026. Rasse: EKHGeschlecht: weiblich. Farbe: grautiger rötlichgeb: 2024Fundort: Gersfeld Kategorien: Katze, Katzen, Tiere Beschreibung BeschreibungBeschreibung folgt!Gabi18.06.2026. Rasse: EKHGeschlecht: weiblich. Farbe: grautiger rötlichgeb: 2024Fundort: Gersfeld Kategorien: Katze, Katzen, Tiere18.06.2026. Rasse: EKHGeschlecht: weiblich. Farbe: grautiger rötlichgeb: 2024Fundort: GersfeldBeschreibungBeschreibung folgt!

Μέγεθος
Ηλικία
Τοποθεσία
🇩🇪Fulda
Φιλοξενεί
Tierheim Fulda
Φροντισμένο από Tierheim Fulda · FuldaEuropean Shorthair

Καταχωρημένα πριν από 6 ημέρες

Ίσως σας αρέσουν επίσης

Περισσότερα παρόμοια ζώα

Cabezón, male senior European Shorthair for adoption at Asociación Defensa Équidos (ADE)

Cabezón

European Shorthair · εξτρα μεγάλο

9 έτηΑρσενικό
Ayla y Cotonet, female senior European Shorthair for adoption at Asociación Defensa Équidos (ADE)

Ayla y Cotonet

European Shorthair · εξτρα μεγάλο

11 έτηΘηλυκό
GRU, Negro male 3yo European Shorthair for adoption at ANERPA

GRU

European Shorthair

3 έτηΑρσενικό

Περισσότερα από Tierheim Fulda

Muh und Gulli, schwarz  5yo mixed breed for adoption at Tierheim Fulda, Fulda

Muh und Gulli

5 έτηΆγνωστο
Taylor, rot  puppy European Shorthair for adoption at Tierheim Fulda, Fulda

Taylor

European Shorthair · μεγάλο

ΠουλιάΆγνωστο
Noah, schwarz male European Shorthair for adoption at Tierheim Fulda, Fulda

Noah

European Shorthair

Αρσενικό