Πήγαινε στο περιεχόμενο
TailHarbor
← Επιστροφή στα αποτελέσματα
Πιθανόν υιοθετημένο

Υιοθετήστε τον/την Mutterkatze + 5 Kitten

European Shorthair · Θηλυκό

Μέγεθος
Ηλικία
Τοποθεσία
🇩🇪Γερμανία
Φιλοξενεί
...
Φροντισμένο από ... · ΓερμανίαEuropean Shorthair

Καταχωρημένα προηγούμενος μήνας

Ίσως σας αρέσουν επίσης

Περισσότερα παρόμοια ζώα

Tieger,  senior European Shorthair for adoption at Tierheim Wannigsmuhle, Wannigsmühle

Tieger

European Shorthair

10 έτηΆγνωστο
Max,  senior European Shorthair for adoption at Tierheim Wannigsmuhle, Wannigsmühle

Max

European Shorthair

8 έτηΆγνωστο
Patti, female senior European Shorthair for adoption at Tierheim Wannigsmuhle, Wannigsmühle

Patti

European Shorthair

15 έτηΘηλυκό

Περισσότερα από ...

Hexe - Patenkatze, female European Shorthair for adoption at ...

Hexe - Patenkatze

European Shorthair

Θηλυκό
Max - Patenkatze, male European Shorthair for adoption at ...

Max - Patenkatze

European Shorthair

Αρσενικό
Wicky - Patenkatze, female European Shorthair for adoption at ...

Wicky - Patenkatze

European Shorthair

Θηλυκό