Πήγαινε στο περιεχόμενο
TailHarbor
← Επιστροφή στα αποτελέσματα
Πιθανόν υιοθετημένο

Υιοθετήστε τον/την Rougail

European Shorthair · Θηλυκό · Ενήλικας · 6 έτη

Τύπος/Φυλή: Ευρωπαϊκό (όχι LOOF) Ηλικία: Γεννημένο στις 01/12/2020 Αριθμός μικροτιμόνιου: 250269591246780 Χαρακτήρας: Καλώς, η Rougail είναι πολύ αγαπητή και χαρισματική. Πραγματικά, περνά τη μεγαλύτερη ποσότητα του χρόνου της στο κρεβάτι της φοιτητικής οικογένειας! Ωστόσο, όταν κάποιος τη φωτογραφεί, κινείται όπως ο Zinedine Zidane, σύμφωνα με τη FA ^^ Ποσό αδοπτήσεως: 130€ (μέλος περιλαμβανόμενο) Η αδοπτική διαδικασία εκτός Γαλλίας είναι εντελώς δυνατή. Ωστόσο, το ποσό αδοπτήσεως πρέπει να αυξηθεί από τα έξοδα που σχετίζονται με την αποχώρηση από την περιοχή (εμβολιασμός εναντίον της λύσσας και διαβατήριο υποχρεωτικό 21 ημέρες πριν την αποχώρησή της). Ο αδόπτωρ πρέπει επίσης να μπορεί να επισκεφθεί τη φοιτητική οικογένεια για να γνωρίσει το ζώο. Δοκιμασία FIV/FELV: ΝΑΙ, αρνητικό Προκειμένου να αδοπτεί, παρακαλώ συμπληρώστε αυτό το φόρμα: και σε περίπτωση που είναι υποχρεωτικό, να έχει έναν ιατρό ή ASV να συμπληρώσει αυτό το πιστοποιητικό πριν από οποιαδήποτε συνάντηση και να το παρουσιάσετε σε εμάς μετά την υπογραφή του: Τελευταία, αυτό το γατί έχει ρίξει ή δεν είναι πλέον διαθέσιμο; Έχουμε περισσότερα

Διάβασε αρχικό (fr)

Type/ Race: européen (non LOOF) Âge : née le 01/12/2020 N° de puce : 250269591246780 Caractère : Alors, Rougail est très affectueuse et espiègle. En fait, elle passe la majorité de son temps sur le lit de sa famille d’accueil ! Par contre dès qu’on la prend en photo elle bouge comme Zinedine Zidane, selon les dires de sa FA ^^ Frais d’adoption : 130€ (adhésion comprise) L’adoption hors de France est tout à fait possible. Il faut cependant majorer le montant de l’adoption des frais relatifs à la sortie du territoire (vaccin rage et passeport obligatoires 21 jours avant son départ). L’adoptant doit pouvoir également se rendre dans la famille d’accueil pour rencontrer l’animal. Testée fiv/felv : OUI, négatif Pour l’adopter, merci de compléter ce formulaire : et dans la mesure où c’est obligatoire, de faire compléter avant toute rencontre, ce certificat par un vétérinaire ou une ASV et de nous le présenter après l’avoir signé : Finalement, ce chat ne vous correspond pas ou n’est plus disponible ? Nous en avons d’autres par ici

Μέγεθος
Ηλικία
Ενήλικας · 6 έτη
Τοποθεσία
🇫🇷France
Φιλοξενεί
Action 4 Pets
Φροντισμένο από Action 4 Pets · FranceEuropean Shorthair

Καταχωρημένα πριν από 4 μήνες

Ίσως σας αρέσουν επίσης

Περισσότερα παρόμοια ζώα

Puma, female senior European Shorthair for adoption at Tierschutzverein Russelsheim, Rüsselsheim

Puma

European Shorthair

8 έτηΘηλυκό
Paige, female young European Shorthair for adoption at Tierschutzverein Russelsheim, Rüsselsheim

Paige

European Shorthair · μεγάλο

1 έτοςΘηλυκό
Sophie, female 6yo European Shorthair for adoption at Meuselwitzer Tierschutzinitiative

Sophie

European Shorthair

6 έτηΘηλυκό

Περισσότερα από Action 4 Pets

Oriflamme, male senior mixed breed for adoption at Action 4 Pets, France

Oriflamme

8 έτηΑρσενικό
Modoki, female senior mixed breed for adoption at Action 4 Pets, France

Modoki

10 έτηΘηλυκό
Myosotis, female senior mixed breed for adoption at Action 4 Pets, France

Myosotis

10 έτηΘηλυκό