Πήγαινε στο περιεχόμενο
TailHarbor
← Επιστροφή στα αποτελέσματα
Διαθέσιμο

Υιοθετήστε τον/την TYSON

Pit Bull Terrier · Αρσενικό · Ενήλικας · 6 έτη

Ένας τυπικός εκπρόσωπος της φυλής του, δεν τα πάει καλά με τους ομολόγους του. Για αυτόν τον λόγο, έχει αναφερθεί ως Δαγκωτικός Γάτος (Η ΑΔΟΠΩΣΗ ΑΠΑΙΤΕΙ ΑΔΕΙΑ). Έχει ζήσει πάντα σε εσωτερικούς χώρους, οπότε χρειάζεται πρόγραμμα εκπαίδευσης. Τραβιέται πολύ στο λουρί. Είναι πολύ γλυκός με τους ανθρώπους και ελπίζουμε να βρει κάποιον που θέλει να του δώσει μια ευκαιρία.

Διάβασε αρχικό (it)

Tipico rappresentante della sua razza, non va d’accordo con i suoi simili. Per questo è stato segnalato come Morsicatore cat. 2 (SERVE IL PATENTINO PER LA SUA ADOZIONE).Ha sempre vissuto in casa, per lui serve un percorso di educazione. Tira molto al guinzaglio.Con le persone è molto dolce, ci auguriamo che possa trovare qualcuno che voglia dargli un’opportunità.

Μέγεθος
Ηλικία
Ενήλικας · 6 έτη
Τοποθεσία
🇮🇹Verona
Φιλοξενεί
ENPA Verona
Φροντισμένο από ENPA Verona · VeronaPit Bull Terrier

Καταχωρημένα χθες

Ίσως σας αρέσουν επίσης

Περισσότερα παρόμοια ζώα

Ivy, female 5yo Pit Bull Terrier for adoption at Tierheim Ludwigshafen, Ludwigshafen/Rheim

Ivy

Pit Bull Terrier

5 έτηΘηλυκό
Indio, male 5yo Pit Bull Terrier for adoption at Associazione Nati Liberi, Caserta

Indio

Pit Bull Terrier · μεσαίο

5 έτηΑρσενικό
Barbie, female 5yo Pit Bull Terrier for adoption at Associazione Nati Liberi, Caserta

Barbie

Pit Bull Terrier · μεσαίο

5 έτηΘηλυκό

Περισσότερα από ENPA Verona

ZOE, female puppy Siamese for adoption at ENPA Verona, Verona

ZOE

Siamese · μικρό

4 μήνεςΘηλυκό
ZICO, male senior Cane Corso for adoption at ENPA Verona, Verona

ZICO

Cane Corso · μεγάλο

11 έτηΑρσενικό
WAYNE, male 5yo American Staffordshire Terrier for adoption at ENPA Verona, Verona

WAYNE

American Staffordshire Terrier · μεσαίο

5 έτηΑρσενικό