Ugrás a tartalomra
TailHarbor
← Vissza a találatokhoz
Elérhető

Luna örökbefogadása

European Shorthair · Nő · Felnőtt · 6 évek

Luna volt egy kóbor macska, amelyet egy helyi állatmenhely személyzete etetett. Sajnos súlyos sérülést szenvedett egy lábán, és amputálni kellett. Annak ellenére, hogy 12 ember gondoskodott róla, nem volt kérdés, hogy visszaengedjék őt régi környezetébe. Luna nagyon kedves. Ő egy igazi napfényforrás volt az állatorvosi rendelőnk személyzetének, és ő tényleg többet érdemel, mint egy kóbor élet. Kínálnál neki egy otthont, és természetesen sok simogatást?

Olvasd el az eredetit (fr)

Luna était un chat errant nourri par le personnel d'une société de la région. Malheureusement, elle a subi une grave blessure à une patte et celle-ci a dû être amputée. Malgré le souhait des 12 personnes qui s'en occupaient, il était donc hors de question de pouvoir la relâcher dans son ancien environnement. Luna est très gentille. Elle a été un vrai rayon de soleil pour le personnel de notre chatterie et elle mérite vraiment mieux qu'une vie de chat errant. Elle ne semble pas trop apprécier la présence des autres chats du refuge. Lui offririez-vous un foyer et, bien entendu, un tas de câlins ?

Méret
Kor
Felnőtt · 6 évek
Helyszín
🇧🇪Srpa Liege
Menhely
SRPA Liege
Gondozza SRPA Liege · Srpa LiegeEuropean Shorthair

Megjelent előző hét

Talán tetszene még

Több hasonló állat

Freddy, male puppy European Shorthair for adoption at Tierheim Ulm, Ulm

Freddy

European Shorthair

4 hónapokFérfi
Frieda, female puppy European Shorthair for adoption at Tierheim Ulm, Ulm

Frieda

European Shorthair

5 hónapok
Felino, male puppy European Shorthair for adoption at Tierheim Ulm, Ulm

Felino

European Shorthair

5 hónapokFérfi

Több a(z) -ből SRPA Liege

Snickers, male young Belgian Malinois for adoption at SRPA Liege, Srpa Liege

Snickers

Belgian Malinois

2 évekFérfi
Simba/ricci, male 4yo American Staffordshire Terrier for adoption at SRPA Liege, Srpa Liege

Simba/ricci

American Staffordshire Terrier

4 évekFérfi
Saly, female young European Shorthair for adoption at SRPA Liege, Srpa Liege

Saly

European Shorthair

2 évek