Ugrás a tartalomra
TailHarbor
← Vissza a találatokhoz
Elérhető

MUSHU örökbefogadása

Bichon Frisé · Férfi · Fiatal · 1 év

MUSHU egy kutyus, aki barátságos az emberekkel szemben. Társaságkedvelő és szeretetteljes. Nem tudjuk, hogyan viselkedik a macskákkal.

Méret
Kor
Fiatal · 1 év
Helyszín
🇫🇷Arry
Menhely
Gerhard Cramer)
Gondozza Gerhard Cramer) · ArryBichon Frisé

Megjelent 2 hónappal ezelőtt

Talán tetszene még

Több hasonló állat

Bambou, male 4yo Bichon Frisé for adoption at 30 Millions d'Amis, Paris

Bambou

Bichon Frisé · kisebb

4 évekFérfi
Hope, female 4yo Bichon Frisé for adoption at 30 Millions d'Amis, Paris

Hope

Bichon Frisé · kisebb

4 évek
TAZ, male 7yo Bichon Frisé for adoption at SHPA Le Havre, Le Havre

TAZ

Bichon Frisé

7 évekFérfi

Több a(z) -ből Gerhard Cramer)

TYSON, male senior Poodle for adoption at Gerhard Cramer), Arry

TYSON

Poodle

9 évekFérfi