Ugrás a tartalomra
TailHarbor
← Vissza a találatokhoz
Elérhető

Paco örökbefogadása

Belgian Malinois · Férfi · Felnőtt · 6 évek

Paco Malinois X Griffon · Férfi 2020.01.01-én születettEljött a menhelyünkre 2025.10.20-ánSzármazás: HagyottLakhely: Otthon vagy apartmanKölykökkel való kompatibilitás: Nem kisgyerekekKutyákkal való kompatibilitás: Esetenként vizsgálni kellKutyákkal való kompatibilitás: Esetenként vizsgálni kellPaco az a fajta kutya, aki türelmesen várakozik a kifutójában, anélkül, hogy próbálkozna azzal, hogy kapcsolatba lépjen önnel, távolról figyelve. Ha szeretné megismerni ezt az érzékeny és mélyen gyengéd társát, akkor félelme, türelme, gyengédsége és megértése szükséges. Csak egy megerősítő környezetet keres, jelenléte és gyenge gesztusai mellett, élvezni fogja, hogy elkísér téged sétára, hogy megossza veled mindazt, amit eddig nem volt alkalma átélni. 2020.01.01-én születettEljött a menhelyünkre 2025.10.20-ánSzármazás: HagyottLakhely: Otthon vagy apartmanKölykökkel való kompatibilitás: Nem kisgyerekekKutyákkal való kompatibilitás: Esetenként vizsgálni kellKutyákkal való kompatibilitás: Esetenként vizsgálni kell

Olvasd el az eredetit (fr)

Paco Malinois X Griffon · Mâle Né le 01.01.2020Arrivé au refuge le 20.10.25Provenance : AbandonMode de vie : Maison ou appartementEntente enfants : Pas de jeunes enfantsEntente chiens : A tester au cas par casEntente chats : A tester Paco est ce type de chien qui patientera dans son parc sans chercher à vous interpeler, vous scrutant de loin. D’une nature craintive, la patience, douceur et compréhension seront nécessaire si vous souhaitez apprendre à connaître ce compagnon câlin et profondément gentil. Ne demandant qu’un endroit rassurant, avec une présence et des gestes doux, il appréciera vous accompagner lors des balades, pour découvrir et partager avec vous tout ce qu’il n’a pas eu la chance de connaître jusqu’ici. Né le 01.01.2020Arrivé au refuge le 20.10.25Provenance : AbandonMode de vie : Maison ou appartementEntente enfants : Pas de jeunes enfantsEntente chiens : A tester au cas par casEntente chats : A tester Paco est ce type de chien qui patientera dans son parc sans chercher à vous interpeler, vous scrutant de loin. D’une nature craintive, la patience, douceur et compréhension seront nécessaire si vous souhaitez apprendre à connaître ce compagnon câlin et profondément gentil. Ne demandant qu’un endroit rassurant, avec une présence et des gestes doux, il appréciera vous accompagner lors des balades, pour découvrir et partager avec vous tout ce qu’il n’a pas eu la chance de connaître jusqu’ici.

Méret
Kor
Felnőtt · 6 évek
Helyszín
🇫🇷Amance
Menhely
SPA Lorraine Amance
Gondozza SPA Lorraine Amance · AmanceBelgian Malinois

Megjelent 3 hónappal ezelőtt

Talán tetszene még

Több hasonló állat

Zeus, male young Belgian Malinois for adoption at Tierheim Dechanthof, Mistelbach

Zeus

Belgian Malinois

2 évekFérfi
Jessica, female senior Belgian Malinois for adoption at Tierheim Dechanthof, Mistelbach

Jessica

Belgian Malinois

13 évek
Oshi, male Belgian Malinois for adoption at Saving Souls Animal Rescue

Oshi

Belgian Malinois · nagy

Férfi

Több a(z) -ből SPA Lorraine Amance

Gribouille, female senior mixed breed for adoption at SPA Lorraine Amance, Amance

Gribouille

10 évek
Simba, male 3yo European Shorthair for adoption at SPA Lorraine Amance, Amance

Simba

European Shorthair

3 évekFérfi
Chats craintifs, female 6yo Mixed Breed for adoption at SPA Lorraine Amance, Amance

Chats craintifs

Keverék fajta

6 évek