Ugrás a tartalomra
TailHarbor
← Vissza a találatokhoz
Elérhető

Privatvermittlung Kater Simba örökbefogadása

Mixed Breed Cat · Férfi · Felnőtt · 10 évek

Simba nincs az állatmenhelyen. Kérjük, hívja a lent megadott telefonszámot, ha érdekli. Sajnos egy új otthonra várok 10 éves, chippelt, beoltott és kasztrált kandúromnak (kb. 10 éves). Az ok az, hogy sajnos már nem bírja ki a háztartásban lévő másik macskával. Mivel fontos nekem a jóléte, egy olyan otthonra várok neki, ahol örökre megmaradhat. Egy nagyon szeretnivaló kandúr, aki imádja a simogatást, különösen a fején és a füle mögött. Szeret a balkonon vagy az ablak mellett üldögélni, a madarakat nézni vagy ott aludni. Jól játszik és élvezi az emberek társaságát. Ha már megnyerte a bizalmát, akkor is veled alszik az ágyban és aktívan keresi a kapcsolatot. A következő otthonához egy szociális, játékos macskát szeretnék, aki világos határokat tud neki szabni és akivel vadul tud játszani. A FORL miatt már csak néhány foga maradt. A megmaradt fogai azonban egészségesek és nem okoznak neki problémát. Ha érdekli valamelyik macskánk, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot lehetőleg e-mailben. Magyarázza el a levélben, hogyan élne a macska veled és küldje el a telefonszámodat. Egy gondozó felveszi veled a kapcsolatot. Az állatleírások az állatmenhelyen vagy harmadik felektől származó megfigyeléseken alapulnak és nem garantált tulajdonságokat képviselnek.

Olvasd el az eredetit (de)

Simba befindet sich NICHT im Tierheim. Bitte kontaktieren Sie bei Interesse die unten stehende Telefonnummer. Schweren Herzens suche ich für meinen 10 Jahre alten, gechipten, geimpften und kastrierten Kater ( ca. 10 Jahre alt) ein neues Zuhause. Der Grund ist, dass er sich leider dauerhaft nicht mehr mit der anderen Katze im Haushalt versteht. Da mir sein Wohl am Herzen liegt, wünsche ich mir für ihn ein Zuhause, in dem er für immer ankommen darf. Er ist ein sehr verschmuster Kater, der Kuscheleinheiten liebt und sich besonders gerne am Kopf und hinter den Ohren kraulen lässt. Genauso gern sitzt er auf dem Balkon oder am Fenster und beobachtet die Vögel oder schläft dort auch. Außerdem spielt er sehr gerne und genießt die Nähe seiner Menschen. Hat er erst einmal Vertrauen gefasst, schläft er auch mit im Bett und sucht aktiv den Kontakt. Für sein neues Zuhause wünsche ich mir unbedingt eine soziale, verspielte Katze, die ihm klare Grenzen setzen kann und mit der er ausgelassen spielen kann. Aufgrund von FORL hat er nur noch wenige Zähne. Die verbliebenen Zähne sind jedoch gesund und bereiten ihm keine Probleme. Wenn Sie Interesse an einer unserer Katzen haben, kontaktieren Sie uns bevorzugt per E-Mail. Schildern Sie uns in der Mail, wie die Katze bei Ihnen leben wird und senden Sie uns eine Telefonnummer zu. Es wird sich dann ein*e TierpflegerIn bei Ihnen melden. Tierbeschreibungen basieren auf Beobachtungen im Tierheim oder auf Informationen Dritter und stellen keine zugesicherten Eigenschaften dar.

Méret
Kor
Felnőtt · 10 évek
Helyszín
🇩🇪Leipzig
Menhely
Tierheim Leipzig
Gondozza Tierheim Leipzig · LeipzigMixed Breed Cat

Megjelent 3 nappal ezelőtt

Talán tetszene még

Több hasonló állat

Dango, male Mixed Breed Cat for adoption at RSPCA Derby & District Branch

Dango

Mixed Breed Cat

Férfi
Avery, male Mixed Breed Cat for adoption at RSPCA Derby & District Branch

Avery

Mixed Breed Cat

Férfi
Jake, male puppy Mixed Breed Cat for adoption at Kattens Vaern, Kattens Vaern

Jake

Mixed Breed Cat

3 hónapokFérfi

Több a(z) -ből Tierheim Leipzig

Kitten auf Pflegestelle, female puppy Mixed Breed Cat for adoption at Tierheim Leipzig, Leipzig

Kitten auf Pflegestelle

Mixed Breed Cat

Kisbárány
Degenhardt, male senior Mixed Breed Cat for adoption at Tierheim Leipzig, Leipzig

Degenhardt

Mixed Breed Cat · nagy

10 évekFérfi