Ugrás a tartalomra
TailHarbor
← Vissza a találatokhoz
Elérhető

Sanfter Nico örökbefogadása

Labrador Retriever · Férfi · Fiatal · 1 év

Szia, én vagyok Nico és egy kistestű, kb 50 cm-es, növekvő, szelíd, meglehetősen nyugodt, kezdetben kissé bizonytalan, szerető, okos kölyök. Szerencsére hátra hagytuk a tulcsei poklot és most az otthonunkban lévő menhelyen várjuk saját családjainkat. Kezdetben kissé nyugodtabb vagyok, kissé bizonytalan, de nyitott, barátságos, társasági, göndör és okos is vagyok. Így igazán tipikus egy fiatal kölyökkutya számára. Ezért készen állok arra, hogy megtanuljam a kutya 1x1-et saját családommal, kalandokat éljek át és sokat puszilgassak. Van valahol itt a család? Akkor gyere el látogatni az otthonunkban lévő menhelyre. Ez egy fiatal, serdülőkorú kutya.

Olvasd el az eredetit (de)

Nico (geboren 08.04.2025,SH ca.50cm, groß werdend, sanft, eher ruhig, zu Beginn etwas unsicher, lieb, schlau) Hallo ich bin der Nico und ich wurde mit anderen Welpen aus der Hölle von Tulcea gerettet. Zum Glück haben wir diesen grauenvollen Ort hinter uns gelassen und warten nun auf dem Tierschutzhof Rasselbande im Glück auf unsere eigenen Familien. Ich bin etwas ruhiger zu Beginn etwas unsicher aber auch offen, freundlich, sozial, verkuschelt und schlau. Also so richtig typisch für einen Junghund. Somit bin ich bereit mit einer eigenen Familie das Hunde 1x1 zu lernen, Abenteuer zu erleben und viel zu kuscheln. Gibt es die Familie hier irgendwo ?? Dann kommt mich doch auf dem Tierschutzhof Rasselbande im Glück besuchen. Wir sind zu unseren

Méret
Kor
Fiatal · 1 év
Helyszín
🇩🇪Németország
Menhely
Tierfreunde im Fläming e.V.
Gondozza Tierfreunde im Fläming e.V. · NémetországLabrador Retriever

Megjelent 2 hónappal ezelőtt

Talán tetszene még

Több hasonló állat

Gamu,  senior Labrador Retriever for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Gamu

Labrador Retriever

9 évekIsmeretlen
Tommy, male 6yo Labrador Retriever for adoption at Cheltenham Animal Shelter (GAWA)

Tommy

Labrador Retriever

6 évekFérfi
Zebulon, male young Labrador Retriever for adoption at SPA du Ramier (Montauban), Montauban

Zebulon

Labrador Retriever

1 évFérfi

Több a(z) -ből Tierfreunde im Fläming e.V.

Anika, kommt nach Deutschland auf PS, female 4yo Mixed Breed for adoption at Tierfreunde im Fläming e.V.

Anika, kommt nach Deutschland auf PS

Keverék fajta

4 évek
Arlo, male 3yo Mixed Breed for adoption at Tierfreunde im Fläming e.V.

Arlo

Keverék fajta · kisebb

3 évekFérfi
Pitufo, gold male puppy Galgo Español for adoption at Tierfreunde im Fläming e.V.

Pitufo

Galgo Español

10 hónapokFérfi