Ugrás a tartalomra
TailHarbor
← Vissza a találatokhoz
Elérhető

SIMBA örökbefogadása

European Shorthair · Férfi · 8 hónapok

Fordítás hamarosan.

Ce jeune roi lion de 9mois adore les câlins et les jeux : il sera le compagnon idéal d’une famille avec enfants! Venez rencontrer cet adorable roudoudou dans sa famille d’accueil !

Méret
Kisebb
Kor
8 hónapok
Helyszín
🇫🇷Franciaország
Menhely
Chat d
Gondozza Chat d · FranciaországEuropean Shorthair →

Megjelent tegnapelőtt

Talán tetszene még

Több hasonló állat

LEON,  senior European Shorthair for adoption at Tierheim Dorsten, Dorsten

LEON

European Shorthair

11 évekIsmeretlen
Sortilège, male 5yo European Shorthair for adoption at Action 4 Pets, action 4 pets

Sortilège

European Shorthair

5 évekFérfi
Pārvatī, female European Shorthair for adoption at Action 4 Pets, action 4 pets

Pārvatī

European Shorthair

Nő

Több a(z) -ből Chat d

LACHENILLE, female European Shorthair for adoption at Chat d

LACHENILLE

European Shorthair · kisebb

8 hónapokNő
JAMES JOYCE, male European Shorthair for adoption at Chat d

JAMES JOYCE

European Shorthair · kisebb

6 hónapokFérfi
RAZTRAM, male European Shorthair for adoption at Chat d

RAZTRAM

European Shorthair · kisebb

4 hónapokFérfi