Ugrás a tartalomra
TailHarbor
← Vissza a találatokhoz
Elérhető

Sky örökbefogadása

Pit Bull Terrier · Nő · Fiatal · 3 évek

NINCS MEGLÖVÉS BAYERNBEN! Sky velünk érkezett, mert macska.1 kutyát nem lehet elhelyezni Bajorországban. Sky nagyon szeretetteljes és játékos a megbízható embereivel. Azonban időre van szüksége idegeneknél. Szereti a kocsiutazásokat, és megtanulta egyedül lenni. Sky valóságos sportoló, szereti a futást és a úszást. Sajnos fájó hajlammal rendelkezik. Jól megismerkedik nagyobb fiúkutyákkal, és nőstény kutyákkal is. Természetesen az ízlés dönti el. Ha a háztartásban kutya van, fontos képesnek lenni arra, hogy lecsillapítsa, mivel Sky izgatottá válik. Tanulásra szorul. Nagy zajokkal, például lőszerekkel vagy gyors mozgással óvatosnak kell lenni. Sky figyelmes otthonban, és fel tud mászni. A gyerekek ne éljenek az új otthonban. Azok, akik találkozni szeretnének Skyrrel, kutya tapasztalattal rendelkezzenek, és hajlandóak legyenek aktívak maradni. Sky egy otthont keres Bajorországon kívül, egy államban, ahol engedélyezve van.

Olvasd el az eredetit (de)

KEINE VERMITTLUNG IN BAYERN! Sky ist bei uns gelandet, weil sie in Bayern ein Kat.1 Hund ist und nicht vermittelt werden darf. Sky ist mit ihren Bezugspersonen sehr verschmust und verspielt. Bei fremden Menschen benötigt sie aber Zeit. Sie fährt gerne im Auto mit und hat auch das Alleine bleiben gelernt. Sky ist eine echte Sportlerin und geht sowohl gerne mit Laufen als auch Schwimmen. Leider hat sie eine Jagdtrieb. Mit größeren Rüden ist sie gut verträglich und auch mit Hündinnen. Natürlich kann mal die Sympathie entscheiden. Wenn ein Hund im Haushalt ist, sollte man unbedingt in der Lage sein, sie auch zur Ruhe zu bringen, da Sky dazu neigt hochzudrehen. Sie benötigt unbedingt noch Erziehung. Bei lauten Geräuschen wie Schüssen oder schnellen Bewegungen muss man aufpassen. Sky ist daheim wachsam und kann klettern. Kinder sollten nicht im neuen Zuhause leben. Wer Sky kennenlernen möchte, sollte unbedingt Hundeerfahrung mitbringen und gerne sportlich sein. Sky sucht ein Zuhause außerhalb Bayerns, in einem Bundesland, in dem sie erlaubt ist.

Méret
Közepes
Kor
Fiatal · 3 évek
Helyszín
🇩🇪Nuremberg
Menhely
Tierheim Nürnberg
Gondozza Tierheim Nürnberg · NurembergPit Bull Terrier

Megjelent 3 hónappal ezelőtt

Talán tetszene még

Több hasonló állat

Camuka, male senior Pit Bull Terrier for adoption at Tierheim Dorf Mecklenburg

Camuka

Pit Bull Terrier · nagy

8 évekFérfi
Balou, female senior Pit Bull Terrier for adoption at Tierheim Schleswig

Balou

Pit Bull Terrier

9 évek
GRETA, Atigrado pechera Pelo: Corto Peso: 19 female 3yo Pit Bull Terrier for adoption at AdoptaMur — Murcia Municipal Animal Adoption

GRETA

Pit Bull Terrier

3 évek

Több a(z) -ből Tierheim Nürnberg