Ugrás a tartalomra
TailHarbor
← Vissza a találatokhoz
Elérhető

SULTAN örökbefogadása

Pit Bull Terrier · Férfi · Fiatal · 2 évek

Jó és szeretetteljes vagyok, és nyugodtan viselkedem más kutyákkal. PPP-nek minősülök, a központba leishmaniasis-fertőzéssel érkeztem, de kezdeti stádiumban és tünetmentesen. Az eredmények jók, és jelenleg a betegség kezelés alatt áll, csak egy otthonra van szükségem. 2024. május 8-án érkeztem a Központunkba.

Olvasd el az eredetit (es)

Soy bueno y cariñoso y me muestro tranquilo con otros perros. Soy considerado un PPP, llegué al centro con leishmania aunque en estado iniciales y sin síntomas. Los análisis son perfectos, y actualmente estoy en tratamiento para controlar la enfermedad , solo necesito un hogar. Llegué a nuestro Centro de Acogida el día 05/08/2024.

Méret
Közepes
Kor
Fiatal · 2 évek
Helyszín
🇪🇸Spanyolország
Menhely
Centro de Acogida de Animales de Logroño
Gondozza Centro de Acogida de Animales de Logroño · SpanyolországPit Bull Terrier

Megjelent ma

Talán tetszene még

Több hasonló állat

XANEL, female 4yo Pit Bull Terrier for adoption at Centro de Acogida de Animales de Logroño

XANEL

Pit Bull Terrier · közepes

4 évek
ATHILA, male Pit Bull Terrier for adoption at CIMPA Alcalá de Henares

ATHILA

Pit Bull Terrier · közepes

Férfi
Trufa,  Pit Bull Terrier for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Trufa

Pit Bull Terrier

Ismeretlen

Több a(z) -ből Centro de Acogida de Animales de Logroño

ESMERALDA, female puppy European Shorthair for adoption at Centro de Acogida de Animales de Logroño

ESMERALDA

European Shorthair · közepes

Kisbárány
NINO, male senior European Shorthair for adoption at Centro de Acogida de Animales de Logroño

NINO

European Shorthair · nagy

9 évekFérfi
PANTERA, male young European Shorthair for adoption at Centro de Acogida de Animales de Logroño

PANTERA

European Shorthair · közepes

1 évFérfi