Sla over naar inhoud
TailHarbor
← Terug naar resultaten
Beschikbaar

ALFRED adopteren

European Shorthair · Mannelijk · Kittje · 7 maanden

Vertaling volgt binnenkort.

Mâle Castré Européen Né le 28.02.2026 Identifié par puce électronique Test FIV/FELV négatif ALFRED est arrivé chez nous le 29.09.2026, il a été retiré pour mauvais traitements. Pour plus d’informations, n’hésitez pas à venir le rencontrer au refuge du lundi au samedi, de 14h00 à 17h30, sans rendez-vous! –

Grootte
—
Leeftijd
Kittje · 7 maanden
Locatie
🇫🇷Verson
Asiel
SPA de Basse-Normandie
Onder beheer van SPA de Basse-Normandie · VersonEuropean Shorthair →

Gelist 3 dagen geleden

Je zou ook kunnen leuk vinden

Meer soortgelijke dieren

Padmé, female European Shorthair for adoption at SPA de l

Padmé

European Shorthair

Vrouwelijk
Pumpkin Chatte Femelle, female European Shorthair for adoption at SPA de l

Pumpkin Chatte Femelle

European Shorthair

Vrouwelijk
Sally Chatte Femelle, female European Shorthair for adoption at SPA de l

Sally Chatte Femelle

European Shorthair

Vrouwelijk

Meer van SPA de Basse-Normandie

SINUSITE, female young Mixed Breed for adoption at SPA de Basse-Normandie, Verson

SINUSITE

Kruisbried

1 jaarVrouwelijk
MORGAN, male Mixed Breed for adoption at SPA de Basse-Normandie, Verson

MORGAN

Kruisbried

Mannelijk
LILI, female young Mixed Breed for adoption at SPA de Basse-Normandie, Verson

LILI

Kruisbried

1 jaarVrouwelijk