Sla over naar inhoud
TailHarbor
← Terug naar resultaten
Beschikbaar

Gustav adopteren

European Shorthair · Mannelijk

Vertaling volgt binnenkort.

Start / Tiere / Katzen / Kater / GustavGustav19.06.2026. Rasse: EKHGeschlecht: männlich. Farbe: Grautigergeb: 2023Fundort: Gersfeld Kategorien: Kater, Katzen, Tiere Beschreibung BeschreibungBeschreibung folgt!Gustav19.06.2026. Rasse: EKHGeschlecht: männlich. Farbe: Grautigergeb: 2023Fundort: Gersfeld Kategorien: Kater, Katzen, Tiere19.06.2026. Rasse: EKHGeschlecht: männlich. Farbe: Grautigergeb: 2023Fundort: GersfeldBeschreibungBeschreibung folgt!

Grootte
Leeftijd
Locatie
🇩🇪Fulda
Asiel
Tierheim Fulda
Onder beheer van Tierheim Fulda · FuldaEuropean Shorthair

Gelist 6 dagen geleden

Je zou ook kunnen leuk vinden

Meer soortgelijke dieren

Cristi, female 5yo European Shorthair for adoption at Helfende Hände e.V.

Cristi

European Shorthair

5 jarenVrouwelijk
Denzel, male puppy European Shorthair for adoption at Helfende Hände e.V.

Denzel

European Shorthair

1 maandMannelijk
Rumba & Sparkle, female 5yo European Shorthair for adoption at Helfende Hände e.V.

Rumba & Sparkle

European Shorthair

5 jarenVrouwelijk

Meer van Tierheim Fulda

Muh und Gulli, schwarz  5yo mixed breed for adoption at Tierheim Fulda, Fulda

Muh und Gulli

5 jarenOnbekend
Taylor, rot  puppy European Shorthair for adoption at Tierheim Fulda, Fulda

Taylor

European Shorthair · groot

KittjeOnbekend
Noah, schwarz male European Shorthair for adoption at Tierheim Fulda, Fulda

Noah

European Shorthair

Mannelijk