Sla over naar inhoud
TailHarbor
← Terug naar resultaten
Waarschijnlijk geadopteerd

Nasreen adopteren

European Shorthair · Vrouwelijk · Volwassen · 9 jaren

Type / Ras: Europees (niet LOOF) Leeftijd: geboren op 10/10/2017 Chipnummer: 250268502310901 Verhaal: Aangevonden in de klinische droom. Ze kwam in een coma bij de dierenasiel aan en heeft waarschijnlijk een licht waggelende loop. Persoonlijkheid: Rustig en zeer liefdevol, Nasreen is moeilijk te fotograferen en blijft daarom niet stil: ze wil verzorgd worden en vraagt veel aandacht. Nasreen miauwt niet continu maar wrijft overal, maakt rollenspelletjes om te tonen. Bovendien heeft ze snel haar kartonnen krabpaal geadopteerd om haar manucure te perfecioneren. Goed met honden: Niet gekend Goed met katten: JA (maar ook vrij exclusief) Afschrijvingskosten: 130€ (lidmaatschap inbegrepen) Adoptie buiten Frankrijk is volledig mogelijk. Echter moet de adoptiekosten worden verhoogd met de kosten die verbonden zijn aan het verlaten van het territorium (rabies vaccinatie en paspoort verplicht 21 dagen voor haar vertrek). De adoptant moet ook in staat zijn om het pleeggezin te bezoeken om het dier te ontmoeten. Getest op FIV/FELV: JA, negatief Om te adopteren, vul deze vorm in: en, aangezien dit verplicht is, laat een dierenarts of ASV deze attest invullen voordat elke ontmoeting plaatsvindt en geef het ons na ondertekening: Tot slot, deze kat past niet bij u of is niet meer beschikbaar? Wij hebben nog andere.

Origineel lezen (fr)

Type/ Race : européen (non LOOF) Âge : né le 10/10/2017 N° de puce : 250268502310901 Histoire : Sortie de fourrière. Elle est arrivée à la fourrière en parésie et aurait à priori une démarche un peu vacillante. Caractère : Calme et hyper câline, Nasreen est difficile à prendre en photo et donc ne tient pas en place : elle veut que l’on s’occupe d’elle, demande énormément d’attention. Nasreen ne miaule pas sans arrêt mais se frotte partout, fait des roulades pour faire la belle. Aussi, elle a très vite adopté son griffoir en carton pour parfaire sa manucure. Ok chiens : Ne connait pas Ok chats : OUI (mais assez exclusive tout de même) Frais d’adoption : 130€ (adhésion comprise) L’adoption hors de France est tout à fait possible. Il faut cependant majorer le montant de l’adoption des frais relatifs à la sortie du territoire (vaccin rage et passeport obligatoires 21 jours avant son départ). L’adoptant doit pouvoir également se rendre dans la famille d’accueil pour rencontrer l’animal. Testée fiv/felv : OUI, négative Pour l’adopter, merci de compléter ce formulaire : et dans la mesure où c’est obligatoire, de faire compléter avant toute rencontre, ce certificat par un vétérinaire ou une ASV et de nous le présenter après l’avoir signé : Finalement, ce chat ne vous correspond pas ou n’est plus disponible ? Nous en avons d’autres par ici

Grootte
Leeftijd
Volwassen · 9 jaren
Locatie
🇫🇷action 4 pets
Asiel
Action 4 Pets
Onder beheer van Action 4 Pets · action 4 petsEuropean Shorthair

Gelist 2 maanden geleden

Je zou ook kunnen leuk vinden

Meer soortgelijke dieren

Cersei,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Cersei

European Shorthair

Onbekend
Lamar,  puppy European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Lamar

European Shorthair

4 maandenOnbekend
Uzzo,  European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Uzzo

European Shorthair

Onbekend