Hopp til innhold
TailHarbor
← Tilbake til resultater
Tilgjengelig

Adopter ROY

American Staffordshire Terrier · Hann · Voksen · 5 år

ROY kom til vårt dyrehjem gjennom dyrehuset. Han er en veldig sosial hund med mennesker, kjærlig og nær mennesker. Han elsker selskap, klemmeøkter og å dele dagliglivet til sine mennesker. ROY liker turer, stille økter hjemme og spesielt å være omgitt. Vi søker en ansvarlig familie som er klar til å gi ham tilstedeværelse og stabilitet for resten av livet.

Les original (fr)

Roy est arrivé chez nous par le biais de la fourrière. C’est un chien très sociable avec les personnes, affectueux et proche de l’homme. Il adore la compagnie, les moments de câlins et partager le quotidien de ses humains. Roy apprécie les balades, les moments calmes à la maison et surtout… être entouré. Nous recherchons pour lui une famille responsable, prête à lui offrir présence et stabilité pour le reste de sa vie.

Størrelse
Alder
Voksen · 5 år
Sted
🇫🇷Moree
Asiel
Jean Leriche)
Omsorgsfull av Jean Leriche) · MoreeAmerican Staffordshire Terrier

Listet for 3 måneder siden

Du kan også like

Flere lignende dyr

Hugo, male senior American Staffordshire Terrier for adoption at Tierheim Paderborn, Paderborn

Hugo

American Staffordshire Terrier

10 årHann
Beto, grau mit weißem Brustfleck male senior American Staffordshire Terrier for adoption at Tierheim Gelsenkirchen, Gelsenkirchen

Beto

American Staffordshire Terrier

8 årHann
Zeus, male 5yo American Staffordshire Terrier for adoption at Protectora de Ibi, Ibi (Alicante)

Zeus

American Staffordshire Terrier · mellom

5 årHann

Mer fra Jean Leriche)

NEWTON, male senior German Shepherd for adoption at Jean Leriche), Moree

NEWTON

German Shepherd

9 årHann