Pular para o conteúdo
TailHarbor
← Voltar aos resultados
Provavelmente adotado

Adotar Fido

European Shorthair · Macho · Gato Filho · 4 meses

Tradução disponível em breve.

Home/Fido Fido Op zoek naar een gouden mandje Fido, Levensgenieter nr1! Kan zichzelf goed vermaken en gaat graag op ontdekking uit. Fido is aanhankelijk en heeft een superlief koppie. Hij zou ook graag zijn eigen 5️huisje willen krijgen. Als kitten is Fido samen met zijn broer en zussen gevonden bij de milieustraat toen ze 2 weken oud waren. Vanaf dat moment zijn ze verder grootgebracht met de fles. Inmiddels is hij nu bijna 8 weken oud en klaar om de wereld verder te ontdekken. Het is een vrolijk, speels en nieuwsgierig kitten die elke dag weer voor gezelligheid zorgt. Achter een balletje aanrennen, klauteren, samen stoeien met zn broer en zussen of op onderzoek uitgaan: ze genieten van alles wat het leven te bieden heeft. We merken dat hij ook graag naar buiten wil en mauwt dan ook gereg

Tamanho
—
Idade
Gato Filho · 4 meses
Localização
🇳🇱Países Baixos
Abrigo
Kittenopvang Moederloos
Cuidado por Kittenopvang Moederloos · Países BaixosEuropean Shorthair →

Listado mês passado

Também podes gostar

Mais animais semelhantes

Dark, female senior European Shorthair for adoption at A.D.A. Noguera

Dark

European Shorthair

9 anosFêmea
Solange, female senior European Shorthair for adoption at A.D.A. Noguera

Solange

European Shorthair

13 anosFêmea
Domenico, male senior European Shorthair for adoption at A.D.A. Noguera

Domenico

European Shorthair

12 anosMacho

Mais de Kittenopvang Moederloos

Bon Jovi, male young European Shorthair for adoption at Kittenopvang Moederloos

Bon Jovi

European Shorthair

2 anosMacho
Sage, female young European Shorthair for adoption at Kittenopvang Moederloos

Sage

European Shorthair

2 anosFêmea
Olana, female young European Shorthair for adoption at Kittenopvang Moederloos

Olana

European Shorthair

1 anoFêmea