Pular para o conteúdo
TailHarbor
← Voltar aos resultados
Disponível

Adotar Pua

European Shorthair · Macho · 5 meses

Tradução disponível em breve.

Home/Pua Pua Hallo hallo lieve mensen, hier ben ik dan… Pua! Alweer een tijdje geleden begon ik aan een reisje naar een heel gezellig, maar best echt wel druk gezin met kinderen die dolgraag met mij wilden spelen. Ik merkte toen alleen al snel dat ik helemaal geen drukke (jonge) kinderen meer om me heen wilde… Soms is dat net even niet wat je zoekt. Ik zal jullie even kort meenemen in mijn gedachten van toen. Want die kinderen wilden dus niet alleen heel graag met mij spelen, maar me ook oppakken en vooral een beetje druk praten en gewoon drukker zijn dan ik graag om me heen heb. Ik werd banger en voelde me echt niet meer op mijn plek. Steeds minder leuk vond ik het en ik trilde soms, blies af en toe van me af en liet duidelijk merken dat ik het echt niet meer leuk vond. Heel zeker weet ik

Tamanho
Idade
5 meses
Localização
🇳🇱Países Baixos
Abrigo
Kittenopvang Moederloos
Cuidado por Kittenopvang Moederloos · Países BaixosEuropean Shorthair

Listado mês passado

Também podes gostar

Mais animais semelhantes

Hope, female senior European Shorthair for adoption at Tierheim Schleswig

Hope

European Shorthair

9 anosFêmea
Tasia, female senior European Shorthair for adoption at Tierheim Schleswig

Tasia

European Shorthair

9 anosFêmea
Enno, male senior European Shorthair for adoption at Tierheim Schleswig

Enno

European Shorthair

9 anosMacho

Mais de Kittenopvang Moederloos

Bon Jovi, male young European Shorthair for adoption at Kittenopvang Moederloos

Bon Jovi

European Shorthair

2 anosMacho
Sage, female young European Shorthair for adoption at Kittenopvang Moederloos

Sage

European Shorthair

2 anosFêmea
Olana, female young European Shorthair for adoption at Kittenopvang Moederloos

Olana

European Shorthair

1 anoFêmea