Hoppa till innehåll
TailHarbor
← Tillbaka till resultat
Tillgänglig

Adoptera Joy

European Shorthair · Hon · Vuxen · 6 år

Översättning kommer snart.

Joy vivait avec 6 autres chats chez une dame qui avait tendance à recueillir des chats errants mais qui, malade, ne sait plus s'en occuper. Nous ignorons si les chats avaient un accès extérieur. Joy est un peu craintive mais apprécie les caresses en douceur.

Storlek
—
Ålder
Vuxen · 6 år
Plats
🇧🇪Srpa Liege
Skyddshus
SRPA Liege
Vårdas av SRPA Liege · Srpa LiegeEuropean Shorthair →

Listade i förrgår

Du kanske också gillar

Fler liknande djur

Roni, male 4yo European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Roni

European Shorthair

4 årHan
Yuki, male 3yo European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Yuki

European Shorthair

3 årHan
Silvestre, male young European Shorthair for adoption at Centro de Proteccion Animal de Madrid, Madrid

Silvestre

European Shorthair

2 årHan

Mer från SRPA Liege

Thor, male young German Shepherd for adoption at SRPA Liege, Srpa Liege

Thor

German Shepherd

2 årHan
Billy, male senior Mixed Breed for adoption at SRPA Liege, Srpa Liege

Billy

Korsad ras

13 årHan
Samia, female young European Shorthair for adoption at SRPA Liege, Srpa Liege

Samia

European Shorthair

1 årHon