Hoppa till innehåll
TailHarbor
← Tillbaka till resultat
Tillgänglig

Adoptera Sandro

Galgo Español · Han · Unge · 2 år

Översättning kommer snart.

Ras: Galgo. Geslacht: Reu. Gewicht: 24,70 KG. Leeftijd: 2 jaar, 0 mnd. Geboortedatum: 29-08-2024. Land: Spanje. Karakter: Bang in het begin, Onderdanig, Onzeker en Verlegen. Gedrag: Goed met andere honden en zie omschrijving. Gezondheid: Anaplasma negatief, Leishmania negatief, Ehrlichia negatief, Filaria negatief en Borrelia negatief

Storlek
Mellan
Ålder
Unge · 2 år
Plats
🇳🇱Boskoop (NL-wide)
Skyddshus
Greyhounds Rescue Holland
Vårdas av Greyhounds Rescue Holland · Boskoop (NL-wide)Galgo Español →

Listade i går

Du kanske också gillar

Fler liknande djur

Galgo, male 5yo Galgo Español for adoption at Schronisko Na Paluchu, Warsaw

Galgo

Galgo Español · mellan

5 årHan
Umber, male 7yo Galgo Español for adoption at Protectora Defensa Animal Palentina

Umber

Galgo Español · liten

7 årHan
CHELO, female 4yo Galgo Español for adoption at Protectora Defensa Animal Palentina

CHELO

Galgo Español

4 årHon

Mer från Greyhounds Rescue Holland

Hellboy, male 6yo Galgo Español for adoption at Greyhounds Rescue Holland, Boskoop (NL-wide)

Hellboy

Galgo Español · mellan

6 årHan
Honey, male young Podenco for adoption at Greyhounds Rescue Holland, Boskoop (NL-wide)

Honey

Podenco · mellan

1 årHan
Teo, male young Galgo Español for adoption at Greyhounds Rescue Holland, Boskoop (NL-wide)

Teo

Galgo Español · mellan

1 årHan