Přeskočit na obsah
TailHarbor
← Zpět do výsledků
Dostupné

Adoptujte Blacky

Giant Schnauzer · Mužský · Dospělý · 7 roky

Blacky žil jako štěně s rodinou v Rumunsku, kteří ho opustili, když byl příliš velký. Od té doby žil před domem, kde ho pravidelně krmili přibližně rok, ale nebyl přijat třemi velkými psem, které už tam žily, protože nepřijímaly jiné psy do domu. Střední mužský pes byl očkován a kastrOVán v Rumunsku angažovanými ochránci zvířat a od 9. listopadu 2019 je s námi ve zvířecím útulku. Blacky je sebejistý, aktivní mužský pes, který často neví, kam směrovat svou energii. Rád se baví s důvěrnými lidmi a také rád se tiskne, když chce odpočinout. Vyžaduje objetí a sušenky a reaguje nešťastně, pokud není okamžitě pozorován nebo postaráno. S cizími lidmi je skeptický a dobře hlídá své lidi a své krunýře. Blacky sdílí tréninkovou dráhu s mladou samičkou, s kterou si dobře rozumí. Pokud jde o potravu, nemá žádný smysl pro humor; nezajímá se o to, podělit se jí, a také ji obrání. Mladý mužský pes rád chodí na procházky a tahá za řetěz, zejména když je vidět divokost. Má lovnou touhu, kterou je třeba pracovat. Blacky potřebuje jasné struktury a pravidla, aby se mohl orientovat, jinak vezme iniciativu a rozhodne sám. Hledáme lidi s bohatým zkušenostmi s psem, kteří ho milosrdně, ale konzistentně vychovávají a zároveň ho fyzicky i mentálně stimulují. Pro více informací a fotografií kontaktujte: asociaci ochrany zvířat Heilbronn a oblast e.V. paní Silke Anders E-mail:

Přečíst původní (de)

Blacky lebte als Welpe bei einer Familie in Rumänien, die ihn als er zu groß wurde einfach ausgesetzt hat. Von da an lebte er vor einem Haus wo er etwa ein Jahr lang zwar regelmäßig gefüttert wurde, aber aufgrund der bereits vorhandenen drei großen Hunde nicht aufgenommen werden konnte, da diese keine anderen Hunde im Haus akzeptierten. Der mittelgroße Rüde wurde in Rumänien von engagierten Tierschützern geimpft und kastriert und ist seit dem 9. November 2019 bei uns im Tierheim. Blacky ist ein selbstbewusster aktiver Rüde, der oft gar nicht weiß, wo er mit seiner Energie hin soll. Er genießt die Nähe zu seinen Bezugspersonen und schmust auch mal gerne wenn er zur Ruhe kommt. Er fordert auch Streicheleinheiten und Leckerlis ein und reagiert ungehalten wenn er nicht gleich beachtet oder bedacht wird. Bei fremden Menschen ist er skeptisch und passt gut auf seine Personen und seine Box auf. Blacky teilt sich einen Auslauf mit einer jungen Hündin, mit der er gut zurecht kommt. Bei Futter kennt er keinen Spaß, das teilt er nicht und verteidigt es auch. Der junge Rüde geht gerne spazieren und zieht auch noch gerne an der Leine, besonders wenn Wild in Sicht ist. Er hat einen Jagdtrieb an dem man mit ihm arbeiten muss. Blacky braucht klare Strukturen und Regeln an denen er sich orientieren kann, da er sonst die Initiative ergreift und selbst entscheidet. Für ihn suchen wir hundeerfahrene Menschen, die ihn liebevoll aber konsequent erziehen und ihn körperlich und kopfmäßig auslasten. Weitere Infos und Fotos hier. Kontakt: Tierschutzverein Heilbronn und Umgebung e.V. Frau Silke Anders E-Mail:

Velikost
Střední
Věk
Dospělý · 7 roky
Umístění
🇩🇪Německo
Záchranářské středisko
Riesenschnauzernothilfe
Pečuje o něj Riesenschnauzernothilfe · NěmeckoGiant Schnauzer

Zobrazeno před 4 měsíci

Můžete také zajímat

Více podobných zvířat

Anne, female Giant Schnauzer for adoption at Riesenschnauzernothilfe

Anne

Giant Schnauzer

Ženský
Strolch, male Giant Schnauzer for adoption at Riesenschnauzernothilfe

Strolch

Giant Schnauzer

Mužský
Mecki, male Giant Schnauzer for adoption at Riesenschnauzernothilfe

Mecki

Giant Schnauzer

Mužský

Více od Riesenschnauzernothilfe

Gandalf, male Giant Schnauzer for adoption at Riesenschnauzernothilfe

Gandalf

Giant Schnauzer

Mužský