Πήγαινε στο περιεχόμενο
TailHarbor
← Επιστροφή στα αποτελέσματα
Μη επιβεβαιωμένο από 15 Οκτωβρίου 2026

Υιοθετήστε τον/την Fiesta

European Shorthair · Θηλυκό · Ενήλικας · 6 έτη

Η Fiesta βρέθηκε πριν από λίγο καιρό με άλλα γατιά σε ένα εγκαταλελειμμένο αγρόκτημα στην εξοχή. Η ασφάλειά τους ήταν σε κίνδυνο και συνελήφθησαν, όλοι τους τοποθετήθηκαν σε μια οικογένεια ανάδοχο, αλλά η Fiesta είχε δύσκολο χρόνο, μια ζωή έξω όπου μπορούσε να πάει και να σταθεί όπου ήθελε. Έσκασε σε όλα και σε όλους στην αρχή, εκτός από άλλα γατιά. Η οικογένεια ανάδοχός της έκανε θαύματα, έκανε τη σύνδεση, η Fiesta τώρα αισθάνεται ασφαλής και της αρέσει να χαϊδεύεται από την οικογένεια ανάδοχό της. Λόγω του παρελθόντος της, η οικογένεια ανάδοχός της θα ήθελε να την τοποθετήσει σε μια όχι πολύ πολυάσχολη οικογένεια όπου υπάρχουν ήδη άλλα γατιά. Της αρέσει επίσης να συναναστρέφεται με όχι πολύ πολυάσχολους σκύλους.

Διάβασε αρχικό (nl)

Fiesta werd een tijd geleden gevonden met andere katten in een verlaten boerderij op het platteland. Hun veiligheid kwam in het gedrang en werden dus gevangen, ze konden allen terecht in een opvanggezin maar Fiesta had het zwaar, een leven buiten gewoon waar ze kon gaan en staan waar ze wilde. Ze blaasde in het begin naar alles en iedereen, behalve naar andere katten. Haar opvanggezin heeft echter wonderen verricht want ze heeft de klik gemaakt, Fiesta voelt zich nu veilig en laat zich graag aaien door haar opvanggezin. Door haar verleden ziet haar opvanggezin haar graag geplaatst in een niet te druk gezin waar andere katten reeds aanwezig zijn. Ook met, niet te drukke, honden kan deze dame prima overweg.

Μέγεθος
—
Ηλικία
Ενήλικας · 6 έτη
Τοποθεσία
🇪🇸Ισπανία
Φιλοξενεί
ACE / SHIN (Animal Care Espana)
Φροντισμένο από ACE / SHIN (Animal Care Espana) · ΙσπανίαEuropean Shorthair →

Καταχωρημένα πριν από 3 εβδομάδες

Ίσως σας αρέσουν επίσης

Περισσότερα παρόμοια ζώα

Valerie & Valentina, female puppy European Shorthair for adoption at Tierheim Wesel, Wesel

Valerie & Valentina

European Shorthair · μεσαίο

ΠουλιάΘηλυκό
Sina, female European Shorthair for adoption at Tierheim Wesel, Wesel

Sina

European Shorthair · μεσαίο

Θηλυκό
Yakari, male European Shorthair for adoption at Tierheim Wesel, Wesel

Yakari

European Shorthair · μεσαίο

Αρσενικό

Περισσότερα από ACE / SHIN (Animal Care Espana)

Snoes, male puppy mixed breed for adoption at ACE / SHIN (Animal Care Espana)

Snoes

ΠουλιάΑρσενικό
Colombo, male young European Shorthair for adoption at ACE / SHIN (Animal Care Espana)

Colombo

European Shorthair

1 έτοςΑρσενικό
Mimosa, female young European Shorthair for adoption at ACE / SHIN (Animal Care Espana)

Mimosa

European Shorthair

2 έτηΘηλυκό