Grisella örökbefogadása
Nő · Fiatal · 2 évek
OverMama keres egy szobatársat magának és kiscicáinak. Úgy hangzik, mint túlvédő helikopter szülői hozzáállás. Én biztosan nem vagyok az a fajta anyuka. Igen, a születés utáni első napokban mindig megbizonyosodtam róla, hogy mind az 5 kölyköm velem van. És amikor a gondozók óvatosan elvették az összes kicsinyemet, hogy felfrissítsék a szülőkamra alátétjét és felszerelését... Gyorsan összeszedtem őket, és visszahelyeztem a dobozba. Ott a helyük, utódaim nem „csak úgy” heverhetnek valahol... Emellett észrevettem, hogy még mindig nem voltak új takarók a dobozban. Kellemetlen volt. Nos, most már elég nagyok ahhoz, hogy önállóan kimehessenek a világba. Először egy kis segítségre van szükségük. És itt jön be a képbe te! Szeretetteljes otthont keresek utódaimnak. Olyat, ahol játszhatnak, rohangálhatnak, simogathatók és rengeteg butaságot csinálhatnak. Lehetőleg két emberrel. Igen, mindig marad egy, ha már 5 van. De a kölyköket magabiztos fiatal macskáknak neveltem fel. Így nem lesz gondjuk, hogy átmenjenek egy olyan közös otthonba, ahol már van egy olyan macska, amelyik ugyanúgy szeret játszani és rohangálni, mint ők. Amikor mindegyiket elhelyezem, én is szeretnék költözni egy új helyre sok kényeztetéssel (simogatással, jól ellátott kekszes tál...), és kültéri hozzáféréssel, ami fontos. Egy kicsit unalmasnak érzem magam:-) Nem kell még egy macska mellé. Szeretnék végre némi nyugalmat... és ne legyen valaki állandóan körülöttem, aki valamit akar tőlem... Az állat örökbefogadások jelenleg csak időpont egyeztetéssel történnek. Kérjük, hogy előre vegye fel velünk a kapcsolatot, ha érdekli valamelyik állataink, akár telefonon 05481/4146-nál vagy e-mailben.
Olvasd el az eredetit (de)
Übermama sucht WG für sich und ihre Kitten Übermama. Das klingt nach überdrehter Helikoptermutter. Das bin ich definitiv nicht. Ja, ich habe in dern ersten Tagen nach der Geburt immer wieder durchgezählt, ob auch alle meine 5 Kitten bei mir sind. Und wenn die Pfleger alle meine Zwerge vorsichtig zur Seite genommen haben, damit die Wurfkiste mit frischen Handtüchern etc. ausgestattet weden konnte…..habe ich alle ganz fix wieder eingesammelt und in die Kiste zurück gelegt. Da gehören die hin, mein Nachwuchs liegt doch bitte nicht “iorgendwo rum”….. Das noch keine neuen Decken in der Box lagen, habe ich dann auch gemerkt. Wie unangenehm. Naja, jetzt sind die Kleinen groß und alt genug, mit eigenen Pfoten durch das Leben zu gehen. Anfangs brauchen sie dabei noch etwas Hilfe. Und da kommen Sie in`s Spiel. Ich suche für meinen Nachwuschs ein liebevolles zuhause. In dem sie spielen, toben, kuscheln und ganz viel Blödsinn machen dürfen. Wenn möglich zu zweit. Ja, bei 5 bleibt da immer einer über. Aber ich habe meine Jungs und Mädels zu selbstbewußten jungen Katzen erzogen. Es dürfte also gar kein Problem sein, wenn sie in eine WG einhziehen, in der schon eine Katze vorhanden ist, die genauso gerne tobt und spielt wie sie. Wenn ich alle unterbracht habe, würde ich auch gerne in ein neues zuhause umziehen. Mit ganz viel Wellness, (Kuscheln, einer gut gefüllten Keksdose…) und Freigang, der ist wichtig. Ich kriege hier langsam einen Zwingerkoller:-) Ich muss nicht zu einer anderen Katze dazu. Ich genieße dann gerne endlich Ruhe und Erholung……und das mal keiner um mich rum springt und etwas von mir will…. Tiervermittlungen finden zurzeit nur mit Termin statt. Wir bitten Sie daher, sich bei Interesse an einem unserer Tiere vorab telefonisch unter 05481 / 4146 oder per E-Mail mit uns in Verbindung zu setzen. mehr erfahren
Megjelent 3 nappal ezelőtt



