Ugrás a tartalomra
TailHarbor
← Vissza a találatokhoz
Valószínűleg fogadott el

Miss Maggie örökbefogadása

Belgian Malinois · Nő · Idős · 9 évek

Nagyszerű 9 éves Maggie készen áll egy új otthonba. Jól nevelt, tudja a "ülj", "feküdj", "maradj" és nagyszerű visszahívás biztos pajtákban. Maggie jól utazik ketrecben vagy a kocsi hátsó ülésén, kiválóan viseli az egészségellenőrzéseket a helyszíni orvosainkkal, és élvezi a személyzeti és önkéntesek társaságát. Maggie nagyon étvágyas, és bármit megtesz a következő élelemért. Ez a képzést szórakoztatóvá és kívánatosvá teszi számára, valaki, aki szeret képezni, lenyűgözné ezt az okos lányt. Szeretne otthont, amelynek biztos kertje van, hogy szabadon játszhasson és gyakorolhassa csodálatos visszahívását, de ugyanúgy jó lenne egy kis kert vagy udvar is, feltéve, hogy az új gazdi keményen sétálhat vele, hogy elég mozgást adjon neki. Ő kizárólag egyedülálló állatként keres otthont. Maggie étvágyú, játékos és rendkívül kedves természetű. Jelentkezzen ma, ha úgy érzi, megfelelő lehet, ha teljesíti a kihelyezési kritériumokat.

Olvasd el az eredetit (en)

Gorgeous 9 year old Maggie is ready to go to a new home. She is well trained, knows sit, down, stay and great recall in secure paddocks. Maggie travels well in a crate or in the back of the car, she is excellent for her health checks with our vets on site and enjoys company of our staff and volunteers. Maggie is a very food orientated and will do anything for her next treat. This makes training very fun and desirable for her, someone who enjoys training would adore this intelligent girl. She would love a home with a secure garden for off lead play and practising her wonderful recall but equally would be fine with a yard or small garden providing her new owner is a keen walker able to give her enough exercise. She is looking to be rehomed as the only pet. Maggie is foody, playful and has a very sweet personality. Please apply today if you feel she may be suitable providing you meet the rehoming criteria.

Méret
Kisebb
Kor
Idős · 9 évek
Helyszín
🇬🇧Egyesült Királyság
Menhely
Oak Tree Animals
Gondozza Oak Tree Animals · Egyesült KirályságBelgian Malinois

Megjelent 3 hónappal ezelőtt

Talán tetszene még

Több hasonló állat

YANKO, male puppy Belgian Malinois for adoption at Protectora Malaga, Málaga

YANKO

Belgian Malinois

4 hónapokFérfi
Cereza, female Belgian Malinois for adoption at Protectora Malaga, Málaga

Cereza

Belgian Malinois

Tayson, male Belgian Malinois for adoption at Protectora Malaga, Málaga

Tayson

Belgian Malinois

Férfi

Több a(z) -ből Oak Tree Animals

Basil and Borage, male young Mixed Breed Cat for adoption at Oak Tree Animals

Basil and Borage

Mixed Breed Cat

2 évekFérfi
Jasper and Felix, male senior mixed breed for adoption at Oak Tree Animals

Jasper and Felix

11 évekFérfi
Mike and Sully, male young Mixed Breed Cat for adoption at Oak Tree Animals

Mike and Sully

Mixed Breed Cat

2 évekFérfi