Vai al contenuto
TailHarbor
← Torna ai risultati
Disponibile

Adottare Toetje

Old English Sheepdog · Femmina · Adulto · 5 anni

Traduzione in arrivo.

Dit is Toetje, een mooie poes van 5 jaar oud. In het begin kan ze een beetje afwachtend zijn, maar als ze je eenmaal vertrouwt dan is ze echt de grootste kroelkont. Ze zoekt een rustig huisje, waar ze op haar gemak kan liggen en kan kroelen. Daarom zoekt ze ook een baasje met een groot hart, iemand die haar begrijpt. Denk jij dat je Toetje een kans wil geven?

Taglia
Grande
Età
Adulto · 5 anni
Località
🇳🇱Breda
Rifugio
Dierenopvangcentrum Breda
Cura di Dierenopvangcentrum Breda · BredaOld English Sheepdog

Elencati settimana scorsa

Potresti anche amare

Altri animali simili

Fairy, female 3yo Old English Sheepdog for adoption at RSPCA Brighton & The Heart of Sussex

Fairy

Old English Sheepdog · grande

3 anniFemmina
Bobtail,  Old English Sheepdog for adoption at Save the Dogs, Cernavodă

Bobtail

Old English Sheepdog

Non noto
Felis &,  young Old English Sheepdog for adoption at Wythall Animal Sanctuary

Felis &

Old English Sheepdog

2 anniNon noto

Più da Dierenopvangcentrum Breda

Charlie 31644 en Jackie, female puppy mixed breed for adoption at Dierenopvangcentrum Breda, Breda

Charlie 31644 en Jackie

4 mesiFemmina
Pinky (31786) en Bluey, rood male puppy mixed breed for adoption at Dierenopvangcentrum Breda, Breda

Pinky (31786) en Bluey

6 mesiMaschio
Sunny, female puppy mixed breed for adoption at Dierenopvangcentrum Breda, Breda

Sunny

4 mesiFemmina