Hopp til innhold
TailHarbor
← Tilbake til resultater
Tilgjengelig

Adopter Frits

European Shorthair · Hann · Voksen · 4 år

Frits er en 9 år gammel katt. Denne mannen er kjent for oss og var her i dyrehjemmet vårt for fire år siden før han fant et fantastisk nytt hjem. Han elsket det og hadde frifarten til å gjøre hva han ville. Dessverre har denne herrer nå gått bort og Frits er tilbake hos oss. Det er en hard skam for ham, han hadde alt sammen. Vi vet at Frits kan bli lett opphetet og har gitt ham sitt eget område med ansvarlige omsorgspersoner. Det hjelper ham og han holder seg heldig ved oss. Dette er det han trenger, hvile og struktur. Frits liker noen ganger å få en pukk på hodet, men hovedsakelig vil han være nær deg. Han elsker også å vandre utenfor og ønsker å bestemme hvordan hans dag skal se ut. Kan bli ganske ferskt hvis ikke høres til og kan ta seg selv. Han liker ikke besøkende og vil ikke at folk rører ham vilkårlig. Søker en eier som forstår dette og støtter ham i det. Da vil du ha en flott katt som ofte går rundt føtene dine. Frits har tidligere vært operert og krever en blærediett. Er du interessert? Klikk på knappen nedenfor og fyll ut skjemaet. Vi tar kontakt med deg så snart som mulig. Svar på denne dyret >> Hold deg informert Facebook Instagram YouTube LinkedIn dyrehjem StevenshageKenauweg 1 2331 BA Leiden Mandag til lørdag: 13:00 til 16:00Lukket på helligdagerVi jobber under åpningstidene: 98 (30 cpm) AsylFunnet dyrPlaskerbare dyrInnleggelse av dyretAvslag på gebyrerPriserPensionHundepensionKattepensionFuglepensionPriserHjelpDonasjonFrivillig arbeidDoner tingKlærinsamlingArvSkattefrie donasjonerNettbutikkButikkAsielbokStripbokDyremenneskerØnskebrevOm ossGenerell informasjonProfesjonell omsorg for dyrBærekraft og biodiversitetStudieperioder og stillingerStyreSjømannsmagasinetVanlige spørsmålAktiviteterAgendaTurÅpent dyrehjem © Copyright 2026 dyrehjem Stevenshage Leiden | Nettside av Webmazing Doner {"prefetch":[{"source":"document","where":{"and":[{"href_matches":"/*"},{"not":{"href_matches":["/wp-*.php","/wp-admin/*","/wp-content/uploads/*","/wp-content/*","/wp-content/plugins/*","/wp-content/themes/asielleiden/*","/*\\?(.+)"]}},{"not":{"selector_matches":"a[rel~=\"nofollow\"]"}},{"not":{"selector_matches":".no-prefetch, .no-prefetch a"}}]},"eagerness":"conservative"}]} Administrer tillatelse For å gi de beste opplevelser, bruker vi teknologier som cookies for å lagre eller få tilgang til informasjon om enheten din. Ved å gi samtykke til disse teknologiene, kan vi behandle data som surfeferd eller unike ID-er på denne siden. Hvis du ikke gir ditt samtykke eller trekker tilbake samtykket, kan dette ha negativ virkning på visse funksjoner og muligheter. Funksjonell Funksjonell alltid aktiv Den tekniske lagringen eller tilgangen er strengt nødvendig for den lovlige formålet med å gjøre en spesifikk tjeneste tilgjengelig, som abonnenten eller brukeren har eksplisitt bedt om, eller kun for formålet med å utføre overføring av kommunikasjon via et elektronisk kommunikasjonsnettverk. Preferanser Preferanser Den tekniske lagringen eller tilgangen er nødvendig for den lovlige formålet med å lagre preferanser som ikke har blitt bedt om av abonnenten eller brukeren. Statistikk Statistikk Den tekniske lagringen eller tilgangen brukes kun til statistiske formål. Den tekniske lagringen eller tilgangen brukes kun til anonyme statistiske formål. Uten en domstol, frivillig oppfølging fra din nettstederleverandør, eller ekstra informasjon fra en tredje part, ville informasjon som blir lagret eller hentet kun for dette formålet vanligvis ikke bli brukt til å identifisere deg. Markedsføring Markedsføring Den tekniske lagringen eller tilgangen er nødvendig for å lage brukerprofiler for sending av annonser, eller for å spore bruker på en side eller over flere nettsteder for lignende markedsføringsformål. Administrer valg Administrer tjenester Administrer {vendor_count} leverandører Les mer om disse formålene Godta Avslå Se preferanser Lagre preferanser Se preferanser {title} {title} {title} Administrer tillatelse var sbiajaxurl = " window.addEventListener('scroll', function(){ if(window.pageYOffset >= 1000) else }, { capture: false, passive: true}); (function () { var c = document.body.class. Name; c = c.replace(/woocommerce-no-js/, 'woocommerce-js'); document.body.class. Name = c; })(); var awdr_params = {"ajaxurl":" //# sourceURL=awdr-main-js-extra var wbmz_ajax_posts = {"ajaxurl":" //# sourceURL=ajax-posts-js-extra var wc_order_attribution = {"params":{"lifetime":1.0e-5,"session":30,"base64":false,"ajaxurl":" //# sourceURL=wc-order-attribution-js-extra var yith_wacp = {"ajaxurl":"/?wc-ajax=%%endpoint%%","actionAdd":"yith_wacp_add_item_cart","actionRemove":"yith_wacp_remove_item_cart","actionUpdate":"yith_wacp_update_item"

Les original (nl)

Hoi, ik ben Frits en ik ben 9 jaar oud. Ik ben op 3 oktober jarig, dat moeten de Leidenaren onder ons toch mooi vinden. Zes jaar geleden was ik al eens in het asiel en toen heb ik wel indruk gemaakt: ik hing af en toe bij iemand in de benen. Ik noem dat voor mezelf opkomen en er gebeurde ook zoveel, ik was aardig overprikkeld. Al die katten samen in één kamer, heel leuk is dat niet hoor als je het mij vraagt. Ik had toen toch een heel fijn thuis gevonden, waar ik me goed voelde en ook lief ben geworden voor de eigenaar. Helaas is hij overleden en verblijf ik nu weer in het asiel. Bij terugkomst hier heb ik wel gevraagd om een privé-suite en gelukkig kreeg ik die ook. Het personeel ziet nu ook wel dat ik een stuk makkelijker ben, ik voel me gewoon veel relaxter. Dan is in benen hangen ook niet nodig en nu geef ik vooral veel kopjes aan benen. Verder ben ik dol op spelen en voel me nog hartstikke fit. Ik vind het heel gezellig om bij de baas in de buurt te zijn en zorg voor een hoop gezelligheid. Een echte knuffelkat ben ik niet en ook bezoek moet niet aan mijn lijf komen, dan kom ik nog wel voor mezelf op. Ook de dierenarts zal ik niet met open armen ontvangen (of wel, het is maar hoe je het bekijkt). Die man heeft in het verleden mijn penis geamputeerd. Okay, ik had toen wel ernstige blaasklachten die daardoor zijn verholpen, maar toch. Hiervoor krijg ik trouwens nog steeds wel speciaal blaasdieetvoeding. Geen probleem, lust ik!

Størrelse
Alder
Voksen · 4 år
Sted
🇳🇱Leiden
Asiel
Dierentehuis Stevenshage Leiden
Omsorgsfull av Dierentehuis Stevenshage Leiden · LeidenEuropean Shorthair

Listet for 3 måneder siden

Du kan også like

Flere lignende dyr

Koloss (von Katzos) nur mit gesichertem Freigang, male European Shorthair for adoption at Tierheim Herne-Wanne, Herne

Koloss (von Katzos) nur mit gesichertem Freigang

European Shorthair · stor

Hann
Ginny (nur mit Blacky), female European Shorthair for adoption at Tierheim Herne-Wanne, Herne

Ginny (nur mit Blacky)

European Shorthair · stor

Hunn
Blacky (nur mit Ginny), male European Shorthair for adoption at Tierheim Herne-Wanne, Herne

Blacky (nur mit Ginny)

European Shorthair · stor

Hann

Mer fra Dierentehuis Stevenshage Leiden

Karaliene, Blauw wit female 4yo mixed breed for adoption at Dierentehuis Stevenshage Leiden, Leiden

Karaliene

4 årHunn
Julian, Rood/wit male 4yo European Shorthair for adoption at Dierentehuis Stevenshage Leiden, Leiden

Julian

European Shorthair · stor

4 årHann
Harlan, Rood/wit male 4yo European Shorthair for adoption at Dierentehuis Stevenshage Leiden, Leiden

Harlan

European Shorthair

4 årHann