Adoptujte Bruno der Eisbär
Akbash · Neznámo · Starý · 10 roky
Rád bych měl vlastní dvůr nebo dílnu, které bych mohl hlídat, protože to je to, co mám nejraději. Nejsem rodinný pes a nechci jím být. Beru svou práci velmi vážně. Přijel jsem ze zahraničí a tam jsem 8 let žil jako pes v útulku. Tento dlouhý čas na mně nezůstal bez následků – trpím na uši, na varlata a také mám nějaké jizvy. Lidé ke mně nebyli zvlášť laskaví. Nicméně jsem vždycky zůstal loajální a chránit jsem ochraňoval vše, co mi bylo svěřeno. S fenkou, kterou mám rád, si dokážu dobře společně žít.
Přečíst původní (de)
Ich würde mir einen eigenen Hof oder Werkstatt zum bewachen wünschen, denn das mache ich am allerliebsten. Ich bin kein Familienhund und möchte das auch nicht sein. Ich nehme meine Aufgabe nämlich sehr ernst. Ich komme aus dem Ausland und habe dort 8 Jahre lang als Schutzhund gelebt. Diese lange Zeit hat mich einiges gekostet - meine Ohren, meine Rute und auch einige Narben. Die Menschen meinten es nicht besonders gut mit mir. Trotzdem war ich immer loyal unwahre alles beschützt. Mit einer mir sympathischen Hündin kann ich gut zusammenleben.
Zobrazeno před 3 týdny






