Adoptuj Bruno der Eisbär
Akbash · Nieznane · Seniory · 10 lata
Chciałbym mieć własny ogród lub warsztat, który mógłbym opiekować się, bo to właśnie najbardziej kocham robić. Nie jestem psiem rodzinnym i nie chcę nim być. Bardzo poważnie traktuję swoją pracę. Przyjechałem z zagranicy i przez 8 lat żyłem jako pies z przytułku. Ten długi czas wziął swój czynnik – moje uszy, moje jądra, a także kilka blizn. Ludzie nie byli ze mną szczególnie życzliwi. Niemniej jednak zawsze byłem lojalny i chroniłem wszystko, co mi powierzono. Z suczką, którą lubię, mogę dobrze mieszkać razem.
Czytaj oryginał (de)
Ich würde mir einen eigenen Hof oder Werkstatt zum bewachen wünschen, denn das mache ich am allerliebsten. Ich bin kein Familienhund und möchte das auch nicht sein. Ich nehme meine Aufgabe nämlich sehr ernst. Ich komme aus dem Ausland und habe dort 8 Jahre lang als Schutzhund gelebt. Diese lange Zeit hat mich einiges gekostet - meine Ohren, meine Rute und auch einige Narben. Die Menschen meinten es nicht besonders gut mit mir. Trotzdem war ich immer loyal unwahre alles beschützt. Mit einer mir sympathischen Hündin kann ich gut zusammenleben.
Zarejestrowane 3 tygodnie temu






